Wpis z mikrobloga

@Ranmus: Wiadomo, że wina pisiorów, bo kazali neurokodomickiej koalicji głosować za zielonym ładem Listę głosujących za masz dostępną, więc sobie poszukaj skoro twierdzisz, ze to kolejne sztuczki Kaczora xD
@poradnikspeleologiczny: czy w pisowskim zielonym ładzie była mowa o obecnych ograniczeniach dotyczących rolników? Czy doszły tam na skutek późniejszych głosowań (np. fit for 55 czy głosowanie sprzed miesiąca o odbudowie zasobów przyrodniczych)? Dziękuję dobranoc
Wiadomo, że wina pisiorów, bo kazali neurokodomickiej koalicji głosować za zielonym ładem Listę głosujących za masz dostępną, więc sobie poszukaj skoro twierdzisz, ze to kolejne sztuczki Kaczora xD


@Blaskun: Mordo, a gdzie ja coś twierdzę, że to jakieś sztuczki Kaczora? Wskazałem jedynie fakt, że skoro zarzucasz jakimś argumentem, to powoływanie się na grafikę jakiegoś komitetu wyborczego jest po prostu słabe, niezależnie od tego czy jest zgodne z prawdą czy nie. Bo
@Ranmus: Pisiory głosowali przeciw. Za to obiektywne jest mówienie, że pisiory stworzyli zielony ład pomijając fakt, że neurokodomicka koalicja głosowała za tym.
Pisiory głosowali przeciw. Za to obiektywne jest mówienie, że pisiory stworzyli zielony ład pomijając fakt, że neurokodomicka koalicja głosowała za tym


@Blaskun: Znowu dopowiadasz. Dla mnie, wyborcy ko, obiektywną informacją jest to jak wszyscy głosowali. To że ko głosowało za, a ja np. się z tym nie zgadzam, nie powoduje u mnie chęci wyparcia tego faktu i zakłamawyłania rzeczywistości. Po prostu takie rzeczy trzeba brać na klatę. Natomiast jestem uczulony na
Pisiory głosowali przeciw. Za to obiektywne jest mówienie, że pisiory stworzyli zielony ład pomijając fakt, że neurokodomicka koalicja głosowała za tym.


@Blaskun: pisiory były przeciw ale pisiorski komisarz w parlamencie europejskim nazywał zielony ład "ich programem", pisowski rząd odrazu przyjął te przepisy, a potem cały pis reklamował się jako proekologiczna partia.

Czyżby głosowanie było pod publiczkę, bo ich głosy w UE i tak nic nie zmieniły? Nie wiem, ale się domyślam.