Wpis z mikrobloga

  • 2
@Czornyj_Pynia: taa, fabryczne. Oczywiście że zostawia ślady ten twardy plastik. Jeszcze takie gumowe jak są to w miarę.
@sang-eo nie musi być widać. Nie wiem kto w wieku <70 lat założy to na auto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@cwlmod: jak się tylko oprze to nie ale to twardy plastik. Ale zaprze się o drzwi a później wysiadając rysuje góra-dół, zwłaszcza jak brudne auto. Już to przerabiałem.
  • Odpowiedz
Jak widzę takie gówno na drzwiach to mnie bierze.

Wiadomo że jakiś dziad to założył, bo wali drzwiami w stojące obok auta i nie chce obić swoich


@PiotrFr: Niestety, ale to nie stare dziady tylko. Ogólnie zauważyłem, że na przykład dużo kobiet ma taką tendencję i uczy tego swoje dzieci, że drzwi na jeb na roścież nie ważne czy coś stoi obok oraz w jakiej odległości.
  • Odpowiedz
no i #!$%@? auto to przedmiot użytkowy


@19216811: czyli nie trzeba szanować, tak? Brzmisz jak typowy robol, co zostawia usyfione narzędzia i ubrania robocze "bo to tylko przedmioty do roboty"
  • Odpowiedz
  • 0
@19216811:

nikt nie obija drzwi z pełnej pety.


Aha. Ze 2-3 miesiące temu stałem przy aucie jak taki wysiadał. Jak wiatr mu przymknął drzwi to otworzył tak, że wgniótł mi całe drzwi. Fart tylko, że auto i tak miało zaraz iść na złom
  • Odpowiedz
@19216811: no dokładnie, a potem po takim robolu masz #!$%@?ą cementem wiertarkę, usyfione klucze i młotek w gipsie "bo to nie mona liza tylko NARZEMDZIE" ergo można mieć w dupie i nie trzeba dbać.
  • Odpowiedz
przedmiot użytkowy


@19216811: pokojów w domu nie malujesz, bo ściany mają tylko izolować od warunków zewnętrznych? Ubrań nie pierzesz, bo mają tylko chronić przed warunkami pogodowymi?
  • Odpowiedz