Wpis z mikrobloga

Kiedys na darkboxie jak mialo sie vipa to w dziale generowania linkow mozna bylo zobaczyc jakie linki zostaly juz wygenerowane w tematach innych uzytkownikow. Przez co czesto nie musialem juz wstawiac kolejnych linkow do generowania tylko uzywalem tych ktore ktos juz komus wygenerowal. Dobrze widze ze #!$%@? nawet to teraz zablokowali?
#darkbox
#darkwarez
  • 7
@kraminiarz: Penix szmaciarz poleciał na kasę idiota nie rozumie że generka jest tworzona przez ludzi za ich własne pieniądze a to najwięcej ludzi przyciąga i miał by ruch.

Pamiętam chciałem tam generować 300GB dziennie (nie zawsze wykorzystałem transfer) to kazał mi płacić za jakąś #!$%@?ą rangę generator a użytkownicy mieli wykupić vipy.

#!$%@? mu w ucho!
#piratujo #warez
@marcomarco83838383: Teraz właśnie widzę że nie da się generować komuś linków nie mając wukupionego przynajmniej vipa. Co za głupota. A jeszcze większa głupota to blokowanie widoczności już wygenerowanych przez kogoś linków w prośbach innych osób nawet dla użytkowników, które tego vipa mają. Nie wiem czemu to ma w ogóle służyć oprócz bezsensownego marnotrawienia transferu na generowanie kilka razy czegoś, co już wcześniej zostało komuś wygenerowane.
@kraminiarz: tyle kontentu na darmowych p2m / warezach i torrentach a wy dalej sie prosicie o generowanie linkow i to jeszcze za to placicie i macie dalej problemy...