Wpis z mikrobloga

@MxS89 20 lat temu rodzice kupowali mieszkanie 64m za bodajże 65k teraz takie samo w wielkiej płycie to 350k a nowe prawie 600k ( ͡° ͜ʖ ͡°) nieruchomości w górę przynajmniej 5x przy wzroście zarobków 3x
  • 0
@czlowiekproso: No ceny w dużych miastach są absurdalnie wysokie. Najlepsze jest to,że wynajem wcale taniej nie wychodzi, niż rata potencjalnego kredytu. Pozostaje dla mniej zamożnych zamieszkać w aucie( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MxS89: ech, #!$%@?. kiedys to mieli zawsze z gorki. nasi dziadkowie dostawali za darmo, nasi starzy kupowali za pol-darmo, ja jako juz niedlugo 40-latek niedawno przeczytalem na vipok, ze tez moglem sie dorobic latwo w zwyklej pracy, tylko dzisiejsza mlodziez ma #!$%@?, bo sie naogladajo bogactwa na youtubach, tiktokach i instagramach i mysla, ze w wieku dwudziestukilku lat im sie #!$%@? juz nalezy xD ja sam w 2008 roku zarabialem #!$%@?
ja sam w 2008 roku zarabialem #!$%@? 1100 miesiecznie. cena metra to byly okolice 4k. przypomnijcie mi, ile teraz wynosi minimalna w polsce?


@Steven_Hyde: wtedy mogles na zachodzie zarobic na mieszkanie, teraz nie bardzo jest taka opcja, bo na zachodzie zarabia sie niewiele wiecej niz w polsce
wtedy mogles na zachodzie zarobic na mieszkanie, teraz nie bardzo jest taka opcja, bo na zachodzie zarabia sie niewiele wiecej niz w polsce


@SmugglerFan: ale dzięki temu, możesz pracować tutaj i kupić sobie mieszkanie na wschodzie. Np Ukrainie, Białorusi czy innym Turkmenistanie( ͡° ͜ʖ ͡°)