Wpis z mikrobloga

#lysienie #zakola #finasteryd
Stosuję fina 1mg dziennie wraz z wcierką Alpicort już ponad 2 miesiące i o ile nie mam żadnych uboków to efektów też nie. Włosy wypadają identycznie jak na początku, a zakola coraz większe. Czy jest jeszcze jakiś sens to brać? Po jakim czasie stosowania zauważyliście jakąkolwiek poprawę w wypadaniu włosów?
  • 5
  • Odpowiedz
@dundermilffin: pytasz czy jest sens po 2 miesiacach? xd jak beda takie "efekty" po roku to mozesz rozwazac zakonczenie kuracji ale ni po 2 miesiacach. 4-6 miesiecy powinny byc pierwsze efekty, moze troche wczesniej, ale potem te wlosy i tak troche wypadna i znowu wyrosna takze potrzebna jest cierpliwosc bo to nie tak hop siup
  • Odpowiedz
@Lukiak: po prostu przeczytałem wiele wpisów, gdzie ludzi zauwyażyli zmianę po 2 tygodniach lub miesiącu czy też po podobnym czasie wystąpiło u nich tzw. shedding phase, a u mnie nie ma kompletnie żadnej, nawet najmniejszej różnicy. No ale skoro tak mówicie to poczekam jeszcze parę miesięcy. Może chociaż ten jeden włos się utrzyma na głowie i zrobię sobie zaczeskę.
  • Odpowiedz