Wpis z mikrobloga

#drukarki #komputery

Jaki budżetowy model drukarki laserowej możecie polecić do sporadycznego użytku 3 razy w roku? Wiem, że to ekonomicznie nie jest zasadne, ale ile można się prosić kogoś o wydrukowanie czegoś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy taki najtańszy HP z mediaexpert da radę podziałać kilka lat?
  • 7
via Android
  • 0
@iAndrew @wypokowy_expert @ZaQ_1 @L3gion

Serio coś co jest "drukarka" HP nie da rady wydrukować kilku dokumentów w roku i trzeba płacić abonament? Nie uśmiecha mi się dawać kilkaset złotych za drukarkę, jeśli są takie za 400 które mi wystarcza. Sorry ale coś mi się nie chce wierzyć że Mediaexpert sprzedaje drukarkę która nie drukuje. Moja pierwsza drukarka to było HP z 2000 roku i działała jakieś 10 lat aż tusz się skończył.
Serio coś co jest "drukarka" HP nie da rady wydrukować kilku dokumentów w roku i trzeba płacić abonament?


@Reynald: nie wszystkie modele, ale te tańsze mają w pakiecie 6mc usługi "instant ink" w reklamie drukujesz i nie martwisz się brakiem tuszu/tonera, hp przyśle jak zanim stary się skończy.
W praktyce aktywujesz to g. to drukarka nie wydrukuje nic bez podłączenia do Internetu, bez opłacenia abonamentu albo przekroczenia limitu stron też nic