Wpis z mikrobloga

Jakis typ w autobusie straszył kobietę że zabierze jej dziecko z wózka, a inny druga że ja zrucha,strasznie dużo naprutej patologii z Cracovii jeździ tramwajami rano,akurat wracałam z grzebania po śmietnikach wiec miałam odpychający normictwo obronny outfit menelicy-żulicy, ale i tak o ile pierwszy był mocno pijany ze wystarczyło taktyczne zagrodzenie drogi emulujące sztuczny tłok i trochę szczęścia że potrącony z bara nie wsiadł z powrotem to nawet taktyczny smród gnijącego jedzenia z plecaka pijaka mógł nie odystraczyc a nie lubię wprost defensywnej postawy, bo ta mocno przyciąga uwagę
, a droga chytrego węża tudzież śmierdzącego skunksa pozornie niewiniątka do tego obrzydliwego skutecznie zniechęca napastników niż konkretną konfrontacja. Wystarczy się osmarkac i użyć innych wydzielin by często ktoś kto jeszcze chwilę temu chciał cię dojechać nagle zaczął się brzydzić i odstąpił od przemocowych aktow. Drugi chuligan podobnie jak ja jechał na petle, wysławiał się bardzo agresywnie i wulgarnie, więc szybko kółeczko cywilizowanych ludzi zaczęło opuszczać jego okolice czyniąc mnie coraz bardziej widoczna mimo kaptura na głowie i pozornej ignorancji otoczenia. Ale dość o patologi bo tej ostatniej w #krakow nigdy nie brakowało. Znalazłam ciekawa rzecz, pozornie porzucona i będąca śmieciem, rowerek dziecięcy, ale nie mogąc ustalić czy na pewno jest porzucony, a nie tylko chwilowo odłożony nie chcąc niszczyć dzieciństwa komuś zdecydowałam się go nie brać, znalazłam też niedojedzonego hotdoga ale potencjalne ryzyko zakażenia przez kontakt ze ślina przechyliło szale na rzecz obejścia się smakiem
#smieciogrzebstwo #kingagrzebiewsmieciach
KingaM - Jakis typ w autobusie straszył kobietę że zabierze jej dziecko z wózka, a in...

źródło: IMG_20240310_075730

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@KingaM: To jakiś performance? Jeśli nie to, co tam się u diabła dzieje? PS pytanie ogólnie acz pewnie retoryczne. Jak to możliwe, że w miastach siedzą takie głąby chuligańskie? Niby najdrożej a dalej takich nie brakuje. Dlaczego toto (inb4 Africa) nie wyjeżdża gdzieś na wieś zabitą dechami albo najlepiej za granicę?
  • Odpowiedz
@KingaM: mogę cię do mnie na osiedle zaprosić (myśle ze takie dobre top 5 w mieście). Ludzie tu potrafią wywalać do śmietnika dobre fotele gamingowe po kilka k czy roboty sprzątające xD
  • Odpowiedz