Wpis z mikrobloga

Dobra freakfightowe zwyrole xD pomijając już ta dzisiejsza kompromitację clout mam takie pytanie. Jakie są wasze odczucia do typa z antyfakty znanego z nakręcenia afery z muranem. Nawet baxton nakręcił temat że msciwuj go bardzo nie lubi co oczywiście ten drugi zdementował ale wiadomo - kółko wzajemnej adoracji. Ja osobiście jak widzę typa to wydaje się mega śliski, często jak z kimś rozmawia to patrzy gdzieś #!$%@? w niebo - zero szacunku do rozmowcy. Albo ma drugie oblicze gdzie śmieje się ze wszystkiego co powie rozmówca gdzie to w ogóle nie jest zabawne xD (przykład jego rozmowa ze skrzypasem) dziwny chłop jak dla mnie, a łapie zasięgi z tego co widać bo clout go zatrudniło #famemma #cloutmma #primemma
  • 24
@jajmun: bez kitu no #!$%@? ta morda jest tak fałszywa ale jak widać nie tylko ja mam takie odczucia. Teraz szukałem tego jak się śmiał jak idiota na jakąś głupią opowieść skrzypasa i nie mogę tego znalezc
@programista_wykopek: ale dlaczego masz do mnie problem że lubię masowanie punktu G? kurcze słabo być takim ograniczonym homofobem jak ty
Po za tym połowa tekstu którego napisałeś nie ma sensu także

Piłeś? Nie pisz