Wpis z mikrobloga

Idę w tym miesiącu zbadać w końcu tę ginekomastię(tak podejrzewam) tylko też nie chce przepalać pieniędzy, że najpierw idę do internisty, później on mnie skieruje dalej do np endokrynologa itd.

I tak się zastanawiam czy jak się zapisze od razu na konsultację endokrynologiczną plus usg tarczycy to czy ten lekarz mnie zdiagnozuje pod kątem gino i później wyśle na np badanie hormonów czy gdzie tam potrzeba?

Mam upatrzonego jednego lekarza w Katowicach i on ma właśnie wpisane internista i endokrynolog ale nie ma stricte konsultacji internistycznych tylko endokrynologiczne

#lekarz #medycyna #ginekomastia #endokrynologia
  • 5
@Anty_Chryst: Jakie przepalanie pieniędzy? idź na rejon do internisty, pokaż cyce, dostaniesz pewnie skierowanie do endokrynologa, albo ginekologa i dalej będziesz podejmować działania.
  • 0
@malin90 nie wiem co to rejon, kwestia jest taka, że jestem uczniem na zleceniówce i nie przysługuje mi ubezpieczenie od mojego pracodawcy i przez to właśnie nie chce bez sensu przepalać dwóch stówek na konsultację internistyczną
@Anty_Chryst: Trochę lipa, jeśli funkcjonujesz bez ubezpieczenia. Jak się coś wydarzy co wymagać będzie opieki medycznej, to w sumie mogą Cię potraktować jakkolwiek a po wszystkim wystawić rachunek. A masz do 26 lat, uczysz się i masz kogoś bliskiego pracującego normalnie na umowę?
  • 0
@malin90 ta, wiem że lipa ale nic nie poradzę na razie, muszę liczyć na farta. Mam teoretycznie babcie i dziadka ale już na emeryturze. Prawdopodobnie będę zmieniał pracę do wakacji więc już powinno wlecieć normalne ubezpieczenie.

Myślałem jeszcze o tych pakietach z lux medu czy innych placówek ale to chyba nie działa tak, że mam wypadek samochodowy i oni mnie leczą
To że są na emeryturze z tego co wiem nic nie wnosi. Jeśli teoretycznie jesteś na ich utrzymaniu, pod ich opieką, dziadkowie, nawet na emeryturze mogą dopisać Cię do swojego ubezpieczenia. Sytuacja zmienia się, kiedy ubezpieczenie przysługuje Ci z innego tytułu, np, rozpocząłeś naukę, pracę itp. w necie bez trudu znajdziesz wszystkie warunki. Załatw to sobie, bo nigdy nie wiadomo kiedy się przyda.