Wpis z mikrobloga

Nawet nie najgorszy wieczór. Dwóch jak mi się wydawało patusów wyciągnęło mnie na miasto. Po drodze spotkaliśmy bardzo pijanego(ledwo stał) polskiego kierowcę ciężarówki, ten pan po naszej grzecznej odmowie na jego prośbę o papierosa zaczął krzyczeć za kim my w ogóle jesteśmy(?) Okazało się że koledzy i tamten pan niby mają zgodę między klubami, ale Panu od ciężarówki już włączył się pijacki agresor, machał rękami(przypominał modliszkę Xd) zachęcając w ten sposób do bójki. Byłem dumny z kolegi bo odpuścił pijanemu kierowcy, tylko judo chwytem rzucił pijakiem za siebie(wyglądało zajebiście), jak ja plecakiem po pracy. Powiedział że nie będzie bił takiego pijanego, przede wszystkim szkoda mu życia żeby znowu do więzienia iść. Pijany miał ze sobą reklamówkę z jedzeniem, że odszedł bez niej musiała polecieć w krzaki, koledzy nic z niej nie ukradli - dobrze się zachowali. Zabrali mnie też na hotel z Ukrainkami, czekałem aż skończą je podrywać i poszliśmy dalej. Teraz kulturalnie piwka pijemy. Żebym miał więcej takich akcji robiłbym livy na YT, czy tam Twitchu.
#swstory #emigracja
SaintWykopek - Nawet nie najgorszy wieczór. Dwóch jak mi się wydawało patusów wyciągn...

źródło: temp_file655300328661822301

Pobierz
  • 3