Wpis z mikrobloga

  • 1
@Akinori456: No tak wynika, powiem Ci że, jak byłem z eks to jak miły to średnio nie za bardzo a jak w łóżku za włosy. pałą o czoło w sensie #!$%@? itd... I wulgarne obraźliwe słowa to było git ()( ͠° ͟ل͜ ͡°)
A były 2 rozstania i powroty i próba powrotu normalnego lipa ale jak się zgadało i przeruchało
  • 1
@Akinori456: To pamiętam miałem takiego kolegę co każda dziewczyna go olewała i ponoć jedna powiedziała że, jest za miły i może zostać kolegą a wiesz z kim yła ? Bo mi się zwierzał i ubolewał ? z typkiem z tej samej ulicy co wnocy jak się #!$%@?ł to wywalił na podwórko wszystkie jej ubrania i część wpadła do kałuży. Ta poszła pozbierała, żaliła sie temu koledze, on poszedł zjechać tamtego a
  • 1
@Akinori456: To jak byłem w Bydgoszczy to poznałem takiego typka 20 lat, ja mam 35 l. to mi opowiadał że, trzeba krótko dzisiaj. Sam widziałem że, do babki to chodź się przeruchamy #!$%@? a ona zaciesz i se z nim żartowała. Potem opowiadał że, ją wyruchał XD( ͡ ͜ʖ ͡)
Sam też doszedłem do tego samego wniosku co ten łepek mówił że, baby ci tego wprost