Wpis z mikrobloga

Ostatnio pisałem z taką jedną kobietką i fajna nawet była, pisaliśmy od 3 dni. Podobne zaopatrywanie się na rzeczywistość, światopogląd, lubiła po górach i na rower. Nie zdążyłem nawet zaproponować spotkania, chciałem poczekać jeszcze z dwa dni. Zablokowała mnie po tym jak wysłałem jej zdjęcie moich książek. Co w tym złego ? ()
I od razu chciałem jej pokazać głowy co se kiedyś kupiłem. Wysłałem fotę, poszedłem zrobić kawę i jak wróciłem to mnie zablokowała całkiem na facebooku (,)
ech... baby są głupie jednak i dziwne ()
Kompletnie jej nie rozumiem o co jej chodziło ()

Zwierz33 - Ostatnio pisałem z taką jedną kobietką i fajna nawet była, pisaliśmy od 3 ...

źródło: IMG_20200314_132541

Pobierz
  • 24
  • 1
@exystexys: Nie całowanie, można inne rzeczy zanim będziesz mieć do czynienia z prawdziwą kobietą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kupiłem trzy, bo jakby się jedna zużyła to można wziąć drugą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@Lawsuit:

najwiekszy creep jakiego tu spotkalem chyba


Czemu ?
Wydaje mi się że, to spoko jest takie coś mieć se w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co tu dziwnego albo złego ? Nie rozumiem ()
  • 0
@Janekbozy: @exystexys @badej123 @Szymek_mol @In_thrust_we_trust @AltCtrlSpace
Dobra panowie widzę że, już nikt więcej nie będzie komentował chyba więc następuje rozstrzygnięcie konkursu na największego dzbana miesiąca MARCA 2024 zostaje nim pan @Lawsuit wygrywając komentarzem:

#!$%@?, najwiekszy creep jakiego tu spotkalem chyba


Komentarz ewidentnie obraźliwy czyli taki na jaki czekałem, pokazujący że, nie wie do czego te głowy są zapewne do ruchania ()
Nie wiem ale palnę, no wychodzi
Zwierz33 - @Janekbozy: @exystexys @badej123 @Szymekmol @Inthrustwetrust @AltCtrlSpace...

źródło: Przemyslaw_Czarnek_Dzban_Roku_01019ddb92

Pobierz
Zwierz33 - @Janekbozy: @exystexys @badej123 @Szymekmol @Inthrustwetrust @AltCtrlSpace...