Wpis z mikrobloga

Ostatnio pisałem z taką jedną kobietką i fajna nawet była, pisaliśmy od 3 dni. Podobne zaopatrywanie się na rzeczywistość, światopogląd, lubiła po górach i na rower. Nie zdążyłem nawet zaproponować spotkania, chciałem poczekać jeszcze z dwa dni. Zablokowała mnie po tym jak wysłałem jej zdjęcie moich książek. Co w tym złego ? ()
I od razu chciałem jej pokazać głowy co se kiedyś kupiłem. Wysłałem fotę, poszedłem zrobić kawę i jak wróciłem to mnie zablokowała całkiem na facebooku (,)
ech... baby są głupie jednak i dziwne ()
Kompletnie jej nie rozumiem o co jej chodziło ()

Zwierz33 - Ostatnio pisałem z taką jedną kobietką i fajna nawet była, pisaliśmy od 3 ...

źródło: IMG_20200314_132541

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@exystexys: Nie całowanie, można inne rzeczy zanim będziesz mieć do czynienia z prawdziwą kobietą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kupiłem trzy, bo jakby się jedna zużyła to można wziąć drugą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Lawsuit:

najwiekszy creep jakiego tu spotkalem chyba


Czemu ?
Wydaje mi się że, to spoko jest takie coś mieć se w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co tu dziwnego albo złego ? Nie rozumiem ()
  • Odpowiedz
  • 1
@Lawsuit: Sam jesteś creepem, spójrzmy prawdzie w oczy. Zazdrościsz mi że, mam aż trzy obiekty do treningu i potem mogę być lepszy z realną kobietą później a ty nie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@Janekbozy: @exystexys @badej123 @Szymek_mol @In_thrust_we_trust @AltCtrlSpace
Dobra panowie widzę że, już nikt więcej nie będzie komentował chyba więc następuje rozstrzygnięcie konkursu na największego dzbana miesiąca MARCA 2024 zostaje nim pan @Lawsuit wygrywając komentarzem:

#!$%@?, najwiekszy creep jakiego tu spotkalem chyba


Komentarz ewidentnie obraźliwy czyli taki na jaki czekałem, pokazujący że, nie wie do
Zwierz33 - @Janekbozy: @exystexys @badej123 @Szymekmol @Inthrustwetrust @AltCtrlSpace...

źródło: Przemyslaw_Czarnek_Dzban_Roku_01019ddb92

Pobierz
Zwierz33 - @Janekbozy: @exystexys @badej123 @Szymekmol @Inthrustwetrust @AltCtrlSpace...
  • Odpowiedz
@Zwierz33 a tak btw to niezły pomysł z ruchaniem tych głów xD. Na Twoim miejscu zrobiłbym bekę i ustawił je wokół stołu na krzesłach i przygotował dla nich zastawę jak będą mieli przyjść rodzice
  • Odpowiedz