Wpis z mikrobloga

Tak sobie ogladam rozne filmiki z interwencjami policji i powiem wam, ze baby w policyjnej prewencji sa totalnie bezuzyteczne. One wiecznie nic nie robia i tylko symuluja, ze pracuja. Jak jest jakas szarpanina, kogos trzeba zatrzymac, powalic na glebe i zakuc w kajdany to one tylko stoja z boku i udaja, ze cos robia a cala brudna robote wykonuja faceci. Kiedys to nawet widzialem, ze baba chciala napsikac gazem w agresora a napsikala w swojego kolege z patrolu czym skutecznie wylaczyla mu oczy i na slepo gosc sie musial szarpac xDDD

Pensje maja oczywiscie dokladnie taka sama wiec pozostaje pytanie po co je zatrudniac do roboty do ktorej sie kompletnie nie nadaja? Jedyne wytlumaczenie to braki w sluzbach mundurowych i ze nie ma zbyt wielu chetnych ale jak one tak "pracuja" to nie ma zadnego znaczenia czy one tam sa na tej interwencji czy ich nie ma. Jakby mi bandziory wjazd na chate zrobily to raczej nie chcialbym zeby dwie baby przyjechaly z "interwencja ratunkowa" bo gowno by zdzialaly i jeszcze ja bym musial nie dosc, ze o siebie sie martwic to jeszcze o nie. Dodatkowo zapewne jak to baby chetnie sobie chodza ciagle na L4 bo ja "brzunio boli jak co miesiac i wycieka ma" no i zagrozenie, ze zaraz wyleci na macierzynski oczywiscie platny.

JulianGangol - Tak sobie ogladam rozne filmiki z interwencjami policji i powiem wam, ...

źródło: 431473973_742505904648168_124576602553389484_n

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@JulianGangol Kobiety mogą być tylko po to by dokonać przeszukania na innej kobiecie. Nawet zdolności negocjacyjne miewają fatalne. Raz są owszem lepsze ale czasami wręcz odwrotnie eskalują niepotrzebnie.
  • Odpowiedz
Pensje maja oczywiscie dokladnie taka sama wiec pozostaje pytanie po co je zatrudniac do roboty do ktorej sie kompletnie nie nadaja? Jedyne wytlumaczenie to braki w sluzbach mundurowych i ze nie ma zbyt wielu chetnych ale jak one tak "pracuja" to nie ma zadnego znaczenia czy one tam sa na tej interwencji czy ich nie ma.


@JulianGangol: Przechodzą te same badania lekarskie, te same testy sprawnościowe, te same ćwiczenia na zajęciach,
  • Odpowiedz
Dodatkowo zapewne jak to baby chetnie sobie chodza ciagle na L4 bo ja "brzunio boli jak co miesiac i wycieka ma" no i zagrozenie, ze zaraz wyleci na macierzynski oczywiscie platny.


@JulianGangol: No i to chodzi, 25 lat pracy minus 2 lata za każde dziecko tak trzeba żyć.
  • Odpowiedz
  • 8
@Androo: ta ta na bank takie same testy. Jak facet musi przebiec 3 km to baba 1 km. Nie rozsmieszaj mnie kukoldziku. Dobrze wiem jak to wyglada. Tak samo zreszta jest przy testach do woja.
  • Odpowiedz
@JulianGangol Taa, baby do policji i noszenia pistoletu oraz tasera się nie nadają, ale już do wojska gdzie trzeba dźwigać 20-kilogramowy sprzętto, stanowiący 30-40% ich masy ciała to co innego. Wtedy wykopki są za ( ͡º ͜ʖ͡º)

A tak na serio uważam, że kobiety nadają się zarówno do policji jak i wojska, ale nie do walki/interwencji na pierwszej linii, tylko jako ratowniczki medyczne, pielęgniarki, operatorki dronów, cybernetyka
  • Odpowiedz
A tak byś się jeszcze zdziwił jakby Cię taka policjantka poskładała, tutaj nie trzeba siły tylko odpowiednią technikę interwencji.


@Androo: Ta, pewnie, szczególnie jak się waży 40kg i ma się 160cm, no i jest się po "szkoleniu" w szkole policji. Śmiechu warte.
I jeszcze jedno, do policji nie ma obecnie ŻADYCH testów, wystarczy mieć dwie nogi, dwie ręce i głowę.
  • Odpowiedz
@JulianGangol: Pełna zgoda, już wolałbym dziadka emeryta z grupą inwalidzką na policjanta niż kobietę. Równe płace przy pracach fizycznych nie mają sensu jak wiadomo że, chłop ma więcej siły w 90 procentach przypadków.
  • Odpowiedz
@JulianGangol: Wyobrażam sobie że to jest celowa taktyka na przetrwanie. Jak pokaże że się do niczego nie nadaje ale personalnie ludzie ją lubią więc nie można jej wywalić tylko w końcu zaproponują jej robotę za biurkiem. Ciepło, kawka, pasjans, facebook, czyste ręce, codzienne umarzanie i spokój do emeryturki.
  • Odpowiedz