Wpis z mikrobloga

wyjechał by se chłop gdzieś w świat, ale jedyne na co mogę liczyć to praca przez agencję i mieszkanie z obcymi ludźmi, gdzie jedno osobowy pokój to luksus, więc spanie obok obcych ludzi trochę jak w więzieniu, tylko że w więzieniu trzymają patusów na krótkiej smyczy, a na emigracji to może być jak u @SaintWykopek

gdybym chociaż miał dziewczynę, to można by we dwójkę już coś wynająć i żyć jak człowiek, a tak to ehh
#emigracja #emigrujzwykopem #praca
fhgd - wyjechał by se chłop gdzieś w świat, ale jedyne na co mogę liczyć to praca prz...

źródło: 1211

Pobierz
  • 18
@fhgd W więzieniu nie płacisz za nocleg czy jedzenie, a nawet to oni tobie płacą za chodzenie do pracy czy zajęcia językowe. Telewizja, siłownia, a nawet basen(w niektórych holenderskich), chłop z którym pracowałem mógł dzwonić do znajomych na kamerce ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przy długim wyroku państwo pomoże z mieszkaniem Xd
praca przez agencję i mieszkanie z obcymi ludźmi


@fhgd: przecież to jak wyjazd na ferie tylko jeszcze ci za to zapłacą - poszerzysz sobie horyzonty, poznasz nową kulturę i ludzi z różnych klas społecznych. Brzmi super!
@fhgd: ja ci powiem ze na dwójki już bym nie poszedł, 0 prywatności, pol biedy jak z kimś kogo znasz, ale może się trafić jakiś knur, lub patus i wtedy jest ciężko. Moja obecna agencja niemiecka oferuje pracę z pokojem jednoosobowym, ale jeśli dobrze się orientuję, to Mondi też jest taką agencją, tylko tam będzie to kosztować więcej niż 2-osobowy.