Wpis z mikrobloga

@Kustosz-Jabulkowy: #!$%@? za 500 to sam bym brał i sie nie zastanawiał. Kiedyś mi przeszedł skuter koło nosa za 400zł tylko z tego powodu, że miałem urlop. Kumpel z pracy się pozbywał. Kilka pierdół do ogarnięcia było za grosze. Kupił to inny kumpel, pojeździł jeden sezon i sprzedał za... 2200...
@Zielony34 no te skutery za 500 się opylają,kupisz takiego probjdz i jak ma wszystkie dokumenty itp można sprzedać za dobrą cenę i zarobić ale to się trzeba znać mniej więcej na naprawajiu tych złomków ale nie jest to jakoś mega ciężkie.
@Kustosz-Jabulkowy: Za 500 to jak szukałem kiedyś z ciekawości, to w mojej okolicy same bez papierów, jak z papierami to cena już około 2k, a stan taki, że następne 1000 do włożenia na wczoraj. Dałem sobie spokój. Odpalam moto 600 i jadę 3x dalej do sklepu xD
@Zielony34 no i tu wchodzi szczęście z trafieniem takie z dokumentami,te bez dokumentów to fajny sprzęt enduro jak mówią moji znajomi.A z dokumentami jak się już tani trafi i jeszcze taki z małymi wadami to cud i najlepiej zadbać i sprzedać drożej.Ja miałem takie szczęście że akurat trafił mi się taki i jedyna wada tego mojego to ciężkie odpalanie na zimnym I tyle.
@Zielony34 łącze się w bólu. Przegapiłem moment, w którym znajomy sprzedawał skutera Rometa, też za 400 zł. Skutera miał od nowości, zadbany, sprawny, zarejestrowany, opłacony, no pojazd idealny do turlania się po bułki, wtedy takie używane chodziły po 1200-1800, a tu za 4 stówki sprzedał..