Wpis z mikrobloga

Poleci ktoś jakiś dobry sklep na allegro z grami PS3 i PS4 gdzie wstawiają rzeczywiste zdjęcia pudełek a nie zdjęcie okładki z grafiki Google, opis „WERSJA PL [PL] (po polsku) [POLSKA GUROM]” a potem przyjeżdża gra i się okazuje że okładka jest po węgiersku albo w jakimś innym śmiesznym języku. Kupuje wersje pudełkowe między innymi w celach kolekcjonerskich dlatego zależy mi żeby wydanie było PL/ENG i żeby było w miarę zadbane. Już kilka gier wyrzuciłem do śmieci bo takiego gta iv w wersji niemieckiej nikt mi nawet za dwie dychy nie odkupi. Zacząłem kupować gry tylko z Vinted bo tam ludzie robią faktycznie zdjęcia tego co mają, ale Allegro często daje mi kupony z których warto skorzystać. Przykładowy sklep z Allegro który robi taką januszerkę to GOLD_GAMES2
#gry #allegro #ps4
  • 3
@Borunnar: Czytaj opisy ofert. Wiele sklepów podaje język okładki sprzedawanych gier (GOLD_GAMES2 o ile pamiętam również) przy czym okładki w tych śmiesznych językach prawie zawsze są podpisane jako okładka "europejska" czy coś podobnego. Mało który sklep napisze wprost, że okładka jest po niemiecku. Druga metoda to pytanie do sprzedającego.