Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@imargam_2137: właśnie nie wiem jak to jest, może mi ktoś wytłumaczy. Tanie zegarki są duże np. g-shocki czy inne bazarowe Versace, potem drogie zegarki są małe np. rolex/omega, a jak przechodzimy do bardzo drogich zegarków to znowu są #!$%@? olbrzymie. Czemu tak jest?
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer: raczej chodzi tu o gust grupy docelowej tak jak bmw zaczęło robić karykaturalnie wielkie grille z których mamy bekę w Europie ale już skośni milionerzy się pod nie tasują. Ogólnie te busole z np ruletką w środku albo jakąś konstelacją planet wyglądają jakby wypadły w kulce z automatu po wrzuceniu 2 zł w kurorcie a poważni ludzie w tym chodzą więc widocznie im się podoba jeśli kładą za to równowartość
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer

właśnie nie wiem jak to jest, może mi ktoś wytłumaczy. Tanie zegarki są duże np. g-shocki czy inne bazarowe Versace, potem drogie zegarki są małe np. rolex/omega, a jak przechodzimy do bardzo drogich zegarków to znowu są #!$%@? olbrzymie. Czemu tak jest?


Małe i subtelne by ktoś mógł przegapić, jak jest drogie to musi być wielkie żeby było widać. To nie jest target ludzi którzy wiedzą co to patek Philippe tylko
  • Odpowiedz
przypalowo i wiejsko wygladasz wtedy kiedy ubierasz sie podobnie do innych.

@nobrain: No on tu chyba wzorował się na kominiarzach co do niego zapukali oferując okolicznościowe kalendarze
  • Odpowiedz
@PanMaglev: 35-letni napastnik Juventusu, Cristiano Ronaldo, ma na sobie zegarek Hublot „Masterpiece” MP-09 Tourbillon Bi-Axis o średnicy 49 mm z 18-karatowego różowego złota z bagietką i diamentami pavé.

Cena około 1 000 000 dolarów. Mieć na ręce 4 miliony złotych WOW
  • Odpowiedz