Wpis z mikrobloga

@Anoniemamowy: trzeba zakładać że wszystko jest fejkiem. Po tym jak zobaczyłem jak wygląda od środka indyjski biznes filmowy na temat ratowania zwierzątek, mam zerowe zaufanie.
  • Odpowiedz
@wfyokyga: no i wolę sobie śmieszne gify z rana pogłaskać na wypoku, zamiast wojny troglodytów typu: #!$%@? SPIOM DALEJ TRZEŹWI PLUSUJOM.

Dziękuję Ci za pracę w poszukiwaniu gifów
Pozdrawiam Cb
  • Odpowiedz
farta ma że ktoś akurat wchodził i mu drzwi automatyczne otworzył. O ile to nie ustawka, ostatnio zarabiają na takich wpadkach kręcąc milionowe wyświetlenia


@Anoniemamowy: to ma z 7 lat.
wtedy chyba jeszcze takiego #!$%@? na kliki nie bylo. a moze sie myle
  • Odpowiedz
@Anoniemamowy: i niby jak to działa XD? Pranksterzy sobie wchodzą do marketu budowlanego (jak na filmiku) i inicjują jakiś wypadek?
I może jeszcze w komitywie z dyrektorem sklepu xd?
Zejdź na ziemię, zwykłe nagranie z monitorongu
  • Odpowiedz
farta ma że ktoś akurat wchodził i mu drzwi automatyczne otworzył. O ile to nie ustawka, ostatnio zarabiają na takich wpadkach kręcąc milionowe wyświetlenia


@Anoniemamowy: nie wiem ile by mi musieli zapłacić żebym takie coś #!$%@?ł, ja chyba mam za słabą psyche żeby takim taranem sie #!$%@? między ludzi
  • Odpowiedz
@Anoniemamowy:
nie tak ostatnio.

Wszelkiej maści "wypadki", rage baity, ratowanie słodkich małych zwierząt od kleszczy i ostatni hit jaki widziałem to odkopywanie równo poukładanych żółwi spod ziemi, serio takie filmiki są kręcone
  • Odpowiedz
@Saddam_Husajn: przeczytaj post wyżej. Najwyraźniej mało siedzisz w necie i żyjesz swoją bańką. Do niczego nie będę cię przekonywał bo to nie ma sensu, ale doradzę ci, żebyś nie brał wszystkiego 1:1 w necie co zobaczysz

Ps. Nigdy na lajkuj ratowania kotków i piesków przez Azjatów :)
  • Odpowiedz