Wpis z mikrobloga

#dragonball #seriale co by nie mówić my pokolenie lat 90 jesteśmy pokoleniem które wzięło wartości z dragon balla. Chcieliśmy być w porządku do drugiego człowieka jak songo. Kiedyś uratowałem życie mojemu młodszemu bratu jak zbliżał się do psa niebezpiecznego. Zamiast niego sam dałem się pogryźć on miał chyba 4 lata ja 12. Nie wiem czy bym się tak bohatersko zachował gdyby nie dragon ball. Poza tym w #depresja często oglądałem dragon ball i mi to poprawiało nastrój. Poza tym jestem w porządku człowiekiem tylko i wyłącznie dlatego że wychowałem się na dragon ball. Nie poddałem się i można powiedzieć że osiągnąłem sukces bo wróciłem do pracy a chorobę udało mi się zaleczyć. P0lki oczywiście nic nie wyniosły z dragon ball bo oglądały nie dla fabuły a dla przystojnych chłopców.
  • 2
  • Odpowiedz
P0lki oczywiście nic nie wyniosły z dragon ball bo oglądały nie dla fabuły a dla przystojnych chłopców.


@Wilkbardzonijaki: p0lki nic nie oglądały poza tymi #!$%@? tołk-szoł, big broderami i innymi szmatławcami w postaci papierowego BRAVO GYRL
  • Odpowiedz