Wpis z mikrobloga

via Wypiek
  • 1
@krzysiek944 cały czas pluję sobie w brodę, że tam siedzę (tylko z lenistwa się jeszcze nie przeniosłem). Może i słaba obsługa, ale chociaż drogo xD
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@krzysiek944 mBank ąśći

Tylko różnica jest taka, że jak testujesz, to jakimś testowym tekstem, że nawet jak coś pójdzie nie tak, to ludzie ogarną, że testy. A nie że ktoś płaci za usługę kilka k zł i nagle sms, że nie ma kasy i ma niezwłocznie uregulować. Jakiś dziadek to by zszedł na zawał xD
  • Odpowiedz
@mk321: a w tamtym roku chyba mi pisała, że w infakt to jest dodatkowo płatna usługa (a przynajmniej zdrowotna tak było) i że mogę to wykupić jak bardzo chce, ale ona sugeruje, ze to jest łatwe i żebym sam sobie zrobił z jakimś linkiem do instrukcji który wysłała jak to przeklikać
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@krzysiek944 no właśnie to jest ich cebula, że nawet za takie pierdoły liczą kasę. Oczywiście tą zdrowotną też sam przeklikałem (miałem prostą sytuację), ale musiałem usiąść, nauczyć się gdzie i co - to jest czas. Po to mam księgową, żebym ja nie musiał tracić na to czasu. Bo przecież to wszystko proste, to bym mógł sam zrobić, no nie? To po co mi księgowa?

Znajomi mają księgowość w innych firmach (np. #
  • Odpowiedz