Wpis z mikrobloga

Miałem cichą nadzieję, że to CD Project się weźmie za realizacje gry w świecie Thorgala.
Szczególnie wizyta Grzegorza Rosińskiego w studiu REDów kilka lat temu i fajny concept art Thorgala z Geraltem pobudziły wyobraźnię.

Tymczasem najwyraźniej prawa do marki kupiło warszawskie studio Mighty Koi.

https://www.ppe.pl/news/337873/thorgal-rzuca-rekawice-wiedzminowi-4-zobaczcie-ekskluzywne-ujecia-z-nowej-gry-polskiego-studia.html?fbclid=IwAR0ZsqPtuvdUAzSpl4ms8y7Up0qaJThpDej1zbE6JwjErGT5deXW_xZcFII

Co o tym sądzicie?
Mam nadzieję, że gra okaże się solidna i zdobędzie rozgłos i uznanie, bo potencjał jest przeogromny.

Swoją drogą, jak wyobrażacie sobie gameplay?

#gry #thorgal #cdprojektred #grykomputerowe #grypc
  • 5
  • 0
@cabeiu: @cabeiu czemu patałachy?
Nawiązujesz do słabego startu CP77?
Czy ogólnego wizerunku/dorobku?

Nie jestem fanbojem, do CP do dzisiaj się nie przekonałem (granie na padzie w FPP wpędza mnie w rozpacz i umęczenie), ale chcę do niego przysiąść.

Wiedzminy uwielbiam. Nie tylko przez uwielbienie książek. Zacząłem grać długo po premierze W3, zaczynając od części pierwszej, w tamtym momencie już mocno leciwej. Podobało mi się. Wiedźmin 2 mnie zachwycił. Wiedźmin 3 położył
  • 0
@Necron: nie znam historii Inkwizytora, ale wnioskując z Twojej wypowiedzi, nie wyszło najlepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oby tego nie popsuli, bo świat Thorgala dla niektórych jest dużą świętością. Szkoda zmarnować taką licencję na mierny produkt
@tegie: w zespole mają kłamcę i złodzieja (gra rpg UVG na wspieram.to - 331 oszukanych osób na 40 tysiaków), więc jeśli by patrzeć na jakość produktu przez pryzmat zatrudnionych ludzi przez studio #mightykoi ... to nie wróżę temu żadnego sukcesu. no chyba, że zrobią zbiórkę hajsu to im Piotr P. da kilka wskazówek jak to dobrze rozegrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)