Wpis z mikrobloga

Wczoraj zamontowałem na ścianie nowy telewizor tcl. Działał przez 5 godzin, po czym Mama mojej dziewczyny wyłączyła tel na noc pilotem, po czym odłączyła tel z zasilania przełącznikiem na listwie. Dzisiaj rano tel jest martwy, brak reakcji na cokolwiek i żadne podmienianie kabli nic nie zmienia. Od odcięcia zasilania na listwie zasilacz w tv mógł się zjarać?

#telewizory #technologia ##!$%@? #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Iskaryota już powiem Ci szczerze że mi ręce opadają. Bo jej się #!$%@? 10 lat temu jakiś hiasense tv #!$%@?ł i odcinanie zasilania pomagało, to robi tak teraz ze wszystkim.
  • Odpowiedz
@misiek735: a tak na serio to spróbuj wyjąć wtyczkę, odczekaj jakieś pół godziny, spróbuj ponownie

jak nie, to faktycznie mogło się coś zjarać. Nie powinno się to stać, ale te chińskie gówna tak mają.
Ostatnio u znajomych widziałem TCL to miał takie mruganie od PWM, że nie szło patrzeć na ten ekran. Zerowa kontrola jakości, stąd też niska cena.

Jak ci się uda go zwrócić to weź coś innego.
  • Odpowiedz
  • 0
@Iskaryota problem w tym że tv muszę kupić w tym momencie jak do Ciebie odpisuje, i z tym jest problem bo w dzisiejszych czasach dobre i tanie tv się kupuje online z wysyłką. Już sklep zaakceptował zwrot i kurier po niego przyjedzie w poniedziałek.

Ten co sie #!$%@?ł to 55c649, zobaczę jeszcze co jest dostępne na miejscu ale raczej wezmę droższego 55c805.
Wszystkie tanie samsungi czy lg nie mają android tv
  • Odpowiedz