Wpis z mikrobloga

@Hadov: Nie opłaca się stawiać 1,2 poniżej moim zdaniem. Ponadto lizak jest mocny na jakiś kleszczy, a ten nosacz z wiejska mordą może go w sumie trafić i będzie dużo silniejszy. Bab bym w ogóle nie obstawiał, zmumifikowana alkoholem Gocha ma tak zespawane plecy od alkoholu, że może wyprowadzić przypadkiem poprawny cios jak w przypadku Nikity i kupon może polecieć w #!$%@?.
Ja bym spróbował Ciosa zagrać, strollowanego i Wielkiego Bu
  • Odpowiedz
@rathgarek: Słuszne obserwacje, ale ta gala to duże znaki zapytania. Lexy z Linkiewicz za taki kurs nie warto nawet dawać. Stara zasada lepiej 5 spotkań, wydarzeń z 1.6-2.0 w górę niż 14-15 z 1.1-1.15, zawsze jest ryzyko, że jakaś drużyna nie strzeli gola czy coś. Takie obserwację po kilku takich konkretnych wkurzeniach, że na 15 wydarzeń 14 weszło np. Gocha teoretycznie ma chamską siłę, a Mańka walczyła z zawodniczką co najmniej
  • Odpowiedz
@rathgarek: Trochę prowokacyjne pytanie, bo znasz odpowiedź, ale szczególnie za trafienie Ciosa szacun! Z najmanem jest różnie kwadratowo i podłużnie, szybciej liczyłem na DSQ z jego strony, jak już, ale Ciosa totalnie nie widziałem jako wygranego.
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89: Cios strasznie się rozwinął zapaśniczo, jak widziałem jak miotał Najmanem co ma 110kg mając 80kg to już prawie byłem pewny, że to freebety są na nim. Szkoda piechowiaka, bo miał walkę wygraną praktycznie.
  • Odpowiedz
@rathgarek: Wychodzi na to, że dobry trener to jest to. Najman jakby do dzisiaj byłby z Herczykiem na te 5 walk w Clout wygrałby z 3 pewnie, Fonfarą nie i pewnie z Muranem też nie, ale zasadach na MMA dałby radę z Lizakiem i 2xCiosem, bo Herczyk mega go wyciągnął. Cios trenuję u gościa co uniwersytecko w USA trenował zapasy i to widać. Z Piechowiakiem trochę rdza wyszła. Szkoda, że nie
  • Odpowiedz