Wpis z mikrobloga

  • 31
@TomaszHajto111: to tak jak z efektem Twitcha. Przez to, że zbanowane są tam niektóre słowa to nabrały na sile i używam ich dużo częściej w prawdziwym życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TomaszHajto111: To jest właśnie to, nigdy nie zwracałem na kolor skóry aktora albo to czy postać główna jest kobietą czy mężczyzną. Obecnie przez wpychanie wszędzie tej propagandy przestałem oglądać firmy z czarnymi albo tam gdzie na siłe wymieniono główną postać na inną płeć. Dlatego dalej mi się wydaje że jest to wszystko robione specjalnie by napuszczać na siebie społeczeństwo a kto wie może w przyszłości wrócimy do segregacji rasowej
  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo: Warto zauważyć, że prawaki liczą murzynów na gotowym filmie, a lewaki liczą ich najpierw na etapie scenariusza, następnie jego produkcji, potem przy nominacjach do Oscarów (kryterium różnościowe musi być spełnione do wzięcia udziału), i również po premierze przez zwykłych widzów. Filmy często spotykają się z krytyką za nieinkluzywny dobór aktorów jak i pozostałych członków ekipy filmowej! Szokło Cię?
  • Odpowiedz
@TomaszHajto111: kilka lat temu w ogóle nie zwracałem uwagi czy ktoś jest murzynem czy białym ale zaczęli robić filmy gdzie co drugi aktor to murzyn i aż musiałem sprawdzić ile % społeczeństwa US&EU to murzyni bo według wytwórni filmowych to minimum 50%.
  • Odpowiedz