Wpis z mikrobloga

Mirki ma ktoś jakiegoś VRa np Questa 2 lub coś podobnego poziomu i mógłby wynająć mi na jedną dobę? Mam ?chorobę lokomocyjną? i testując kiedyś inne okulary, po minucie korzystania zbierało mnie na wymioty. Chciałbym spróbować z bardziej zaawansowanym sprzętem bo ponoć problem został wyeliminowany.

#vr #quest2 #quest3 #oculus #katowice #slask
  • 5
@Djoki to nie kwestia okularów tylko typ gry w którą grasz. Fakt, częściowo im lepsza jakość tym mniejsze problemy z błędnikiem, ale 95% to kwestia gry i sposobu grania. W grach gdzie nie ruszasz się z miejsca nie odczujesz choroby, takie beat saber, mothergunship i podobne. Później masz gry średnio uderzające w błędnik, wszelkiego rodzaju gry gdzie chodzisz daną postacią po mapie a nie mapa się porusza, ale tutaj też masz 2
@Djoki: Wiele osób ma chorobę symulatorową na swoim początku przygody z VR ale wystarczy się nie zrażać i trenować powolutku zaczynająć od gier komfortowych. W moim przypadku już po miesiacu mogłem spokojnie grać w gry typu Pavlov bez skutków ubocznych. A wypożyczyć można np w plenti na tydzień ale lepszą opcjąjest kupić w Meta i masz 30 dni na darmowy zwrot a w tym czasie lepiej wytestujesz swoje możliwości.