Wpis z mikrobloga

To jest jakieś nieporozumienie, żeby do obsługi telefonu potrzebne były dwie ręce. Czemu tego wszystkiego nie projektuje się jakoś sensowniej ehhh
Przecież 90% aktywności to pisanie, przewijanie tekstu i powtarzalne kilka kliknięć I NA PEWNO NIE JEST TO UDOSTĘPNIANIE Z WYKOPU pod prawym palcem ehhh
Ciężkie czasy
#technologia #telefony #makesmartfonysmartagain #smartfon

A może polecacie jakieś tanie bieda małe telefony, które jednocześnie nadążą za tymi wszystkimi aplikacjami projektowanymi w tym niezrozumiałym trendzie? Bo jakbym chciał se pooglądać filmy albo pograć na dwie ręce to bym se kupił GameBoya a nie smartfon
Schizotypoidal - To jest jakieś nieporozumienie, żeby do obsługi telefonu potrzebne b...

źródło: temp_file3763280656029500644

Pobierz
  • 8
@Schizotypoidal mi się duże ekrany podobają, i tak nie lubię używać telefonu jedną ręką, wolę dwoma

A może polecacie jakieś tanie bieda małe telefony, które jednocześnie nadążą za tymi wszystkimi aplikacjami projektowanymi w tym niezrozumiałym trendzie?


pixel 7a ma ekran 6.1"
@Schizotypoidal iPhone 13 mini, bajka jest, kupiłem w maju zeszłego roku, wiem że mój następny jak się zniszczy to też będzie 13 mini haha, jak wolisz mniej wydać to 12 mini też nieźle działa ale gorsza baterię trochę ma ale jest leciutki
@Schizotypoidal Używam Sony Xperia XZ1 Compact, czyli praktycznie ostatniego, dostępnego na całym świecie niewielkiego smartfona i na horyzoncie nie widzę nowszych alternatyw, potencjalnego następcy.

Więc zmartwię Cię - poszukiwany przez Ciebie smartfon nie istnieje i - znając życie - nikt go nie stworzy.