Wpis z mikrobloga

Istnieje butikowa seria Ferragamo Tuscan Creations, która chociażby w mojej Sephorze jest wystawiona za 1200 zł. NIektóre zapachy można wyhaczyć w necie za 400-600 zł. Jednym z najwyżej ocenianych jest skórzano-kadzidlany Testa di Moro (fragra 4,5/5, parfumo 7,6/10), który niegdyś występował pod nazwą Incense Suede (fragra 4,3/5).
Obecna cena 100 ml na perfumehub to 600 zł, najniższa historycznie to 500 zł.
Zapraszam na rozbiórkę 2,7 zł/ml, właśnie dotarł do mnie flakon.

Trwa jeszcze rozbiórka Al Haramain Amber Oud Tobacco Edition - 1,9 zł/ml.

Powyższe ceny to petardy, więc obowiązuje haczyk, który ma mi pomóc w redukcji kolekcji - proszę jednocześnie dobrać ze straganu przynajmniej tyle samo mililitrów o przynajmniej takiej samej wartości innych soków:
https://rentry.co/tangofever

#perfumy #rozbiorka #stragan
tangofever - Istnieje butikowa seria Ferragamo Tuscan Creations, która chociażby w mo...

źródło: rozb

Pobierz
  • 10
@kaczoki: a doszły elegancko :) Po złożeniu zamówienia poszedłem do Sephory je obadać, żeby ew. zwrócić do Limango bez otwierania. Dobrze zrobiłem, bo zamówione Convivio okazało się słabe i je zwróciłem. Omawiane Testa di Moro jest git i u mnie zostaje, ale nie obracam się w skórzanych klimatach jak widać po straganie, więc zadowolę się mniejszą ilością. Zamówiłem jeszcze La Commedia i tego się nie będę pozbywał za pół darmo, bo
  • 0
@xqznxx hej, tak, może niech będzie dzisiaj ostatni dzień, bo już pudełek mi brakuje :) zgodnie z moimi błyskotliwymi zasadami dobierz do 40 ml rozbiórkowych soków jeszcze 20 ml czegoś innego i działamy :)