Wpis z mikrobloga

@Koziom: ja myśle że oni sami prowokowali wczoraj i wysyłali ludzi w teren, jakoś tylko o tym pieprzyli wczoraj, w mediach paliwo polityczne jest? no jest i dostana debate gdzie beda o tym nawijać jaki ten tusk zły pałą rolasów rozganiał
@Koziom: przez takie durne myślenie jesteśmy tu gdzie jesteśmy. Nie potraficie oddzielić i obiektywnie ocenić działań i pracy kogoś od partii z której pochodzi....


@japycz: Przecież to Wykop - tutaj działa proste, prymitywne myślenie "JE*AĆ X, MUREM ZA Y". Nie ma tu czegoś takiego, jak obiektywna ocena, a nie daj Boże ktoś by ośmielił się skrytykować obie strony - to wtedy jest SyMETRySTOM!!!!!!!!111!!!!!

Przypomina mi to niedawny wywiad jakiejś polityk
@japycz ale to PiS stworzył sytuację, że co chwila zgłaszają pod byle pretekstem wotum nieufności, które nie ma szans przejścia, jakiegoś ministra, który im się nie podoba.
Jak dojdzie do sytuacji, że któryś minister na serio coś odwali to nikt nie będzie brał na poważnie argumentów PiSu, bo ich wiarygodność jest zerowa.
Przecież to Wykop - tutaj działa proste, prymitywne myślenie "JE*AĆ X, MUREM ZA Y". Nie ma tu czegoś takiego, jak obiektywna ocena


@Horkheimer: wiem i coraz mniej chce mi się wchodzić w dyskusję polityczne i cokolwiek głębiej uzasadniać. Po prostu najczęściej nie ma z kim prowadzić rozmowy....

że co chwila zgłaszają pod byle pretekstem wotum nieufności, które nie ma szans przejścia, jakiegoś ministra, który im się nie podoba.


@troglodyta_erudyta: nie