Wpis z mikrobloga

SPRAWIE JUTRA

Każdy ma prawo wejść do Sądu, policjant na wejściu może poprosić o dowód lub inny dokument tożsamości, nie będzie chciał żadnego wyzwania na rozprawę. Jeśli będzie wyjątkowo wścibski i będzie pytał po co, ktoś wchodzi do Sądu - wystarczy powiedzieć "ja na ogłoszenie wyroku w charakterze publiczności", nie zapyta o nic więcej. Gwarantuję.

Posiedzenie jawne to znaczy, że odbędzie się z udziałem stron, ich pełnomocników i publiczności - publicznością ma prawo być każdy, bez żadnego interesu w sprawie. Więc wystarczy wejść, usiąść na ławkach na przeciw składu sędziowskiego. Jak Sąd zapyta kim się jest, wystarczy powiedzieć imię i nazwisko + w charakterze publiczności, nie będzie Sąd o nic prosił innego.

Nagrywać legalnie nie można, ale nie grożą za to żadne konsekwencje, jeśli poda się fejkowe imię i nazwisko, więc wykopkistagubązo na pewno sobie z tym poradzą. Jakby ktoś miał pytania sprawie jutra, to odpowiem na wszelkie wątpliwości.

A ty uszaty karzełku pakuj spynera, szczoteczkę i zdjęcia Sylwii + wagon fajek i karton kawy.

#bonzo #patostreamy
  • 3
@KolekcjonerDB: lepiej zabrać ze sobą dowód osobisty, na wszelki wypadek żeby nie zostać wyproszonym jako widownia, bo sąd ma prawo sprawdzić wasza tożsamość, ale już nic więcej od was wymagać się nie będzie. I byłem świadkiem takiego sprawdzania przez sąd dowodów osobistych ludzi z widowni, więc sprawdzone info. Oczywiście, nie bedziecie dopisani do akt sprawy i wasze dane nie znajdą się w protokole, bonzo nie pozna waszych danych tego typu.