Wpis z mikrobloga

#motoryzacja dostanę Octavię II 1.9 w gnoju na co zwrócić uwagę? Jest sens coś dłubać żeby poprawić elastyczność czy dać sobie spokój. Jak podłączyć telefon nie przez transmiter?
  • 5
Jak podłączyć telefon nie przez transmiter?


@420_3: zależy od wyposażenia i co to dla ciebie znaczy "podłączyć telefon" - rozmowy/muzyka/AA/CP.
Przez BT nie oczekiwałbym więcej niż rozmowy i ewentualnie muzyka, ale tylko jak dorwiesz jakąś późną z wysokim infotainmentem.
@420_3: jeśli chodzi o muzykę to jedynie AUX, ale to nie było standardem. Gniazdo jest w podłokietniku. Bluetooth tylko do rozmów. Najlepsza opcja to jednak montaż radia z Androidem. Są takie wyglądające jak Bolero czy inny Amundsen, więc mocno w oczy nie razi.

Chiptuning zawsze warto zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zwrócić uwagę czy równo pracuje, czy odpala bez zawahania na zimno i ciepło oraz czy odpala
via Wypiek
  • 0
@NuklearnySzpadel dzięki za informacje. Jak za darmo to nie będę wybrzydzał, ponoć zadbana więc tak chciałem się zorientować. Dobry pomysł z tym android radio, wiesz może na jakie polować?
@420_3: w sumie to nie wiem, bo się nie bawiłem, ale na forum octaviaclub czy innych grupach na facebooku ludzie wymieniają się doświadczeniami. Zwróć tylko uwagę, czy dostajesz przed- czy polifta, bo w tych pierwszych trzeba wymienić moduł gateway albo ciągnąć zasilanie do radia z panelu klimatyzacji, bo inaczej radio się nie usypia poprawnie i ciągnie prąd.