Wpis z mikrobloga

Hej,
Chciałbym zasięgnąć waszej porady odnośnie internetu. Sprawa wygląda tak, mam działkę i dom na niej, nie mieszkam lecz chcę mieć tam rozstawione kamery. Jak jestem w domu to korzystam z internetu mojego znajomego który mi udostępnia sygnał. Mieszka jakieś 800 metrów ode mnie więc mam intenet z anteny kierunkowej podpietej z usb do laptopa. Jeżeli kupię zestaw kamer to one prawdopodobnie będą chciały łączyć się do routera. Jak to rozwiązać jeżeli nie mam wlasnego routera z internetem tylko ciągnę od znajomego ?
Czy są obecnie jakieś rozwiązania?
#internet #komputery #pytaniedoeksperta
  • 9
Nie znasz hasła, żeby wpisać w ustawieniach repeatera? Ale tak. Chociaż przy tej odległości wydaje mi się, że ciężko będzie uzyskać stabilny sygnał. Masz antenę od kolegi kierunkowo skierowaną do siebie?
@odysjestem kupujesz pakiety internetu i to wszystko? Takie kamery muszą dużo gb zużywać na stream obrazu, to musi dużo kosztować, Ja czasami jak jestem w Polsce to płacę 2 gb za 10 zl w Play? Czy może masz tańsze pakiety?
@pedrovegas: Nigdy nie bądź zależny od kogoś Na tym się zawszee żle wychodzi. kup jakikolwiek iternet mobilny i ruter z modemem gsm . Fajnie by było jakby oerator jescze publieczne ip dawal ale monzna to pominąć. Pomyś na logikę. Kamery nagrywaj ma karty , tak. Czyli wchodzę do Ciebie na działkę, biorę sobie twoje kamery z nagraniami i po temacie: Ludzie proszę myślcie trochę.