Wpis z mikrobloga

Interesuje mnie internet domowy 5G w Plus. Na jesieni tego roku jak robiłem testy na dachu w domu to uzyskiwałem ok. 200Mbitów. Konsultant na infolinii twierdzi, że na moim najbliższym nadajniku jest agregacja pasm i teraz będę uzyskiwał wyższe prędkości. Powiedział też, że urządzenia z najwyższą taryfą mają wyższy priorytet na nadajniku. Czy to prawda?

#internet #5g #plusgsm #pytanie #kic
  • 6
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@jozef-bania Raczej nie do końca. Wszyscy do okoła mają światłowód, ja jestem w kiepskim położeniu. Mój dom stoi pomiędzy dwoma słupami, na których jest światłowód. Musiałbym na swój koszt postawić słup. Nie za bardzo mam na to ochotę i środki. Kopanie nie wchodzi w grę, bo są chodniki i droga asfaltowa.
  • Odpowiedz
@boobass: Z tego co wiem, to UOKiK zakazał stosowania praktyk, że jakaś taryfa danego operatora ma wyższy priorytet w sieci. A konsultanci mają strasznie niski poziom wiedzy odnośnie sieci w której pracują. Oni wiedzą tylko jedno - mają sprzedać jak najwięcej. A jeżeli coś nie będzie pasować po podpisaniu umowy to "dzwoń se Pan do centrali, ja nic takiego Panu nie mówiłam/em".
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Wyniki z teraz.

Poczekam na odpowiedź z Światłowód Inwestycje. Jeżeli nie będzie możliwości w najbliższym czasie montażu światła, to wezmę w TM ofertę no limit ze sprzętem ZTE MC889 i T5400.

W sumie ciekawe, czy mogę zostać przy swoim routerze. Mam super Asusa. Czy będzie to wszystko normalnie działać? Czy będzie jakieś ograniczenie?
boobass - Wyniki z teraz.

Poczekam na odpowiedź z Światłowód Inwestycje. Jeżeli nie ...

źródło: temp_file7428744927299284972

Pobierz
  • Odpowiedz