Wpis z mikrobloga

Najlepszą rzeczą w lewakach jest brak wiedzy o ekonomii i myślenie że każdemu komu się w życiu układa finansowo to "Te pieniądze mu spadły z nieba" albo "Dorobił się na pracy innych" albo jeszcze "Dostał od starych", nawet załóżmy że ktoś dostał od rodziców mieszkanie 50m2 w dużym mieście i 50 000zł, to żeby to pomnożyć do wielkiego domu, kilku mieszkań i zarabianiu po 50 000zł/miesiąc, to i tak trzeba ciężko pracować i mieć w głowie poukładanie, ale w ich urojonych głowach, wygląda to tak że dostajesz mieszkanie od rodziców i ci reszta pieniędzy spada z nieba, prawda jest taka że jak dostanie ktoś nawet 10 000 000zł ale będzie miał bałagan w głowie to cały majątek rozwali, a mądra osoba, zacznie od zera i zostanie milionerem, jeśli tego będzie chciała, będzie pracowita, będzie miała do tego odrobine szczęścia.
#ekonomia #gielda #polityka #bekazlewactwa #4konserwy #korwin #urojenialewakoidalne #antysocjalizm
  • 10
  • Odpowiedz
Jak z cała ogólnie wypowiedzią się mniej więcej zgadzam, to tu trochę popłynąłeś.

Zadam pytanie pomocnicze. Jesteś mądrą osobą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Anihilacja_entropii: A Ty zawsze manipulujesz ucinając cytat w miejscu gdzie stawiał warunki do danej tezy? xD

a mądra osoba, zacznie od zera i zostanie milionerem, jeśli tego będzie chciała, będzie pracowita, będzie miała do tego odrobine szczęścia.


Przecież gościu wypluł garść faktów.
  • Odpowiedz
@malinq: ja zadam inne pytanie. Czy Ty zawsze zadajesz pytania z zawartą już tezą? Nie polecam, bo jak widzisz jest zwodnicze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą, dlatego zadałem to pytanie (gdzie nie było dalszej części) bo mialem potem nawiązać do szczęścia.

patrząc na

jeśli tego będzie chciała, będzie pracowita, będzie miała do tego odrobine szczęścia.

od razu czepiam się słowa "odrobina". Nie, szczęście jest dość istotne,
  • Odpowiedz
jednak to szczęście determinuje którym zostaniesz


@Anihilacja_entropii: masz rację, z tym argumentem nie wygram xD

Wmawiajcie sobie, że będziecie biedakami do końca życia, a ja w tym czasie przemyślę na co wydałem ćwierć bańki przez ostatnie 10 lat nie wyciągając z tego nic pożytecznego i kolejne zarobione ćwierć bańki zaoszczędzę i zainwestuję. To proste jak #!$%@?, tylko ludzie stawiają przyjemności ponad oszczędzanie.

Nie mam żadnego interesu żeby Ci to udowadniać, także
  • Odpowiedz
masz rację, z tym argumentem nie wygram xD


@malinq: ale na to wskazywały badania, po prostu działania wielkich wygranych i przegranych należały do tej samej grupy działań, w odróżnieniu od średniaków.

Wmawiajcie sobie, że będziecie biedakami do końca życia


@malinq: Zawsze stosujesz tak żałosną metodę dyskusji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja jestem akurat z tych którzy od zera a w zasadzie od wielkiego minusu wszedłem w
  • Odpowiedz
I na tym kończę dyskusję, bo szczęście nie jest mierzalnym terminem naukowym, a jak będę chciał pofantazjować to sobie do jakiejś dupy napiszę.


@Anihilacja_entropii: nie doczytałeś, może to mieć związek z twoim brakiem wiary we własne możliwości, jak na tym etapie są problemy ptysiu
  • Odpowiedz
nie doczytałeś, może to mieć związek z twoim brakiem wiary we własne możliwości, jak na tym etapie są problemy ptysiu


@malinq: ależ ja nie mam żadnego braku wiary w swoje siły, znów coś wymyślasz i z tym dzielnie walczysz kolorowy misiu.
Normalnie jak jakiś lewak
  • Odpowiedz