Wpis z mikrobloga

Ostatnio jak stałem na czerwonym to w aucie obok siedziała taka ładna dziewczyna i gdy nasz wzrok się spotkał to niewiele myśląc pomachałem do niej. A ona się uśmiechnęła i mi odmachała #wygryw
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szarmancki-Los: @Theo_Y @AXSIS ja kilka lat temu miałem podobną sytuację tylko ja siedziałem na przystanku, a dziewczyna w tramwaju, który na ten przystanek podjechał. Tak mi się to w głowę wbiło, że do dzisiaj pamiętam. Też się nasz wzrok spotkał i mi coś odwaliło w tamtym momencie i postanowiłem wzroku nie odwracać. Dziewczyna najpierw odwróciła wzrok na chwilę ale szybko popatrzyła się znowu i postanowiła podjąć walkę XD
  • Odpowiedz
@Teuvo: ja zazwyczaj też nie podejmuje walki, ale wtedy nie wiem co mi odwaliło, poprostu tak se pomachałem i wyszło nawet miło. Typiara pewnie już dawno zapomniała, a chłop będzie o tym pamiętał do końca życia XD
  • Odpowiedz
  • 1
@Teuvo
Jak sobie to wyobraziłem to aż mnie wzdrygnęło. Nigdy nie podjąłem takiej walki na wzrok z żadnym różowym, zawsze zerknę i jak spotkamy się wzrokiem to od razu uciekam i udaje, że coś oglądam XDD tak żeby nie wyjść na jakiegoś zboka, że się gapie
  • Odpowiedz
  • 1
@Teuvo tak rzadko ktoś mnie komplementuje, że każdy mogę zapisywać haha

Edit: różowym w sumie moja dentystka mówiła, że mam ładne ciemne gęste włosy, a ja tylko "dzięki" xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Teuvo
Jak sobie to wyobraziłem to aż mnie wzdrygnęło. Nigdy nie podjąłem takiej walki na wzrok z żadnym różowym, zawsze zerknę i jak spotkamy się wzrokiem to od razu uciekam i udaje, że coś oglądam XDD tak żeby nie wyjść na jakiegoś zboka, że się gapie
@Szarmancki-Los
  • Odpowiedz
  • 1
@Teuvo tak rzadko ktoś mnie komplementuje, że każdy mogę zapisywać haha

Edit: raz w sumie moja dentystka mówiła, że mam ładne ciemne gęste włosy, a ja tylko "dzięki" xD tylko trochę przypał, bo ona ze 20 lat starsza
@Szarmancki-Los
  • Odpowiedz