Wpis z mikrobloga

Ostatni raz instalowałem Windowsa z 10 lat temu, więcej grzechów nie pamiętam.
Panowie potrzebuję pomocy, kupiłem laptop z systemem, system się teraz wysypał, chcę na nowo postawić i teraz pytanie jak?
Chodzi mi czy da się jakoś zainstalować żeby licencja została, reset do domyślnych ani przywracanie nie działa. Może być nawet jakiś pirat tylko nie wiem czy da się "zalegalizować" po prostu tak aby działał, laptop do użytku prywatnego

#komputery #windows10 #windows
  • 7
@alkoJezus: najprościej przywrócenie do ustawień fabrycznych

Jak chcesz się bawić i instalować na czysto bez programów od producenta musisz stworzyć nośnik instalacyjny na pendrive, microsoft ma do tego narzędzie, wpinasz, instalujesz, będzie działać

W10 i W11 w kwestii instalacji nie są trudniejsze w instalacji niż przeglądarka. Wszystko masz ładnie graficznie i wyjaśniane po drodze co klikać
@alkoJezus: Jak był tam Win10 Pro to przy reinstalacji wybierasz Win10 Pro i po połączeniu z netem aktywacja załapuje sama bo licencja wisi na serwerach MS. Sam instalator jest prosty, tak jak w Viście zrobili graficzny tak do dziś jest. No i dostępny oficjalnie od MS bo Windows to teraz usługa, a nikt nie ma napędu DVD.

A jak chcesz okraść biedną multimiliardową korporację to tutaj znajdziesz najnowsze i najlepsze witaminki: