Wpis z mikrobloga

@Amatorro: Emergency 4 do dzisiaj się dobrze trzyma. Pełno modów, chyba najlepsza gra z całej serii. Natomiast jedynka to była jedna z pierwszych oryginalnych gier jakie kupiłem. Nostalgłem mocno od tego screena.
  • Odpowiedz
@Amatorro: Miałem Emergency w takim pomarańczowym, jaskrawym big boksie. Teraz nie widzę nawet, żeby ktoś gdzieś sprzedawał tę wersję (są same płytki). Unikat, pewnie miałaby wartość kolekcjonerską, ech.

Ale zniszczyłem pudełko, kiedy byłem gówniarzem (zasranym).
  • Odpowiedz
@macmat55 no to prawda wiele misji zarówno w 2 jak i 3 były mega ciężkie i wymagały jakiś tricków . Tak od ręki pamiętam z 2:
- szukać 3 gangsterów co randomowo wychodzą z garażu - 3 misja
- odciąć gaz w pożarze rury z gazem
Za to #!$%@? było dla mnie misje z zakazaniemi
- misja co się łapało małpy
- czy mój killer czyli pożar okrętu
  • Odpowiedz
@smalbear: No pamiętam że te gierki były w sumie dość liniowe, była niby jakaś tam swoboda. Ale wszystko w końcu sprowadzało się do rozwiązania jakiejś zagadki i zrobienia wszystkiego tak jak autorzy chcieli.
  • Odpowiedz
No pamiętam że te gierki były w sumie dość liniowe, była niby jakaś tam swoboda. Ale wszystko w końcu sprowadzało się do rozwiązania jakiejś zagadki i zrobienia wszystkiego tak jak autorzy chcieli.


@ppiasq: a co byś chciał innego zrobić niż ugasić pożar, złapać bandytę czy posprzątać karambol? Właśnie ona nie była liniowa przykład z atakiem gazowym przez terrorystów. Myślisz, że ogarnales temat a tu cyk gdzieś indziej ciężarówka jeszcze. Wypadek
  • Odpowiedz