Wpis z mikrobloga

Patrząc na tą debatę odnośnie mieszkań można wyróżnić niektóre grupy ludzi (nie wszystkie):
1. Debile co nie mają nic, najprawdopodobniej nastolatkowie, którzy myślą że będą prezesami dzięki ciężkiej pracy (najbardziej upośledzeni xD).
2. Ludzie którzy odziedziczyli spadek i myślą że do wszystkiego dorobili się ciężką pracą i boli ich d*pa że ktoś może dostać w przyszłości mieszkanie taniej.
3. Ludzie którzy się "dorobili", ale do dzisiaj mają do zapłaty setki tysięcy złotych kredytu. Ta grupa dzieli się na tych którzy chcieliby żeby zakup mieszkania był bardziej dostępny dla zwykłego obywatela oraz na osoby które dostają konwulsji ze złości na samą myśl.

Ja mimo że odziedziczyłem spadek i w wieku 24 lat mam własny dom to nie wiem dlaczego miałbym być przeciwko ingerencji państwa w rynek nieruchomości. Bardziej się boję o to czy taka ingerencja byłaby przemyślana xD
#nieruchomosci #kanalsportowy #mentzen #konfederacja
  • 9
  • Odpowiedz
Debile co nie mają nic, najprawdopodobniej nastolatkowie, którzy myślą że będą prezesami dzięki ciężkiej pracy (najbardziej upośledzeni xD).


@USER_303: Ziarno zasiane przez korwinoidów i balcerowiczolubów niestety zbiera plony. Oni są wypychani mentalnie do czasów przedindustrialnych, kompletnie nie rozumiejąc, że teraz jedynie innowacje dadzą im kartę przetargową w walce z kapitałem. A 99,9999% z nich nie jest do tego predysponowana przez niskie iq więc żyją marzeniami.
  • Odpowiedz
@USER_303: no wlasnie sposób tej ingerencji jest najwiekszym problemem
jezeli w naszej bananowej republice ktos sądzi ze jakikolwiek polityk stanie pomiedzy deweloperem a jego marżą to jest naiwniakiem do potegi ntej
  • Odpowiedz
Ja mimo że odziedziczyłem spadek i w wieku 24 lat mam własny dom to nie wiem dlaczego miałbym być przeciwko ingerencji państwa w rynek nieruchomości. Bardziej się boję o to czy taka ingerencja byłaby przemyślana xD


@USER_303: Akurat to pytanie z góry było źle zadane, gdyby zadano czy jesteś za tym aby zdelegalizowało dachy z eternitu, pytanie jest oczywiste i wiadomo czego dotyczy. Tak samo pytanie, czy jesteś za dopłatami
  • Odpowiedz
@USER_303:

Przecież wystarczy prawdziwie niezależny bank centralny i państwo, które nie dopłaca do kredytów hipotecznych, i nie daje żadnych wakajek kredytowych, tym samym nie ingeruje w ten sposób w rynek i ceny zaraz by znormalniały.
  • Odpowiedz
@USER_303: chyba coś nieprzemyślany ten podział. Przy inflacji jaka była kto miał kredyt ten już go nie ma albo ma śmiesznie mały kredyt. Ze spadkami też nie bardzo, pierwsze pokolenie które się w Polsce dorobiło czegokolwiek, co wartoby dziedziczyć to pokolenie urodzone w latach 60/70, oni teraz siedzą na wczasach w ciepłych krajach i jeszcze ze 20-30 lat w niezłym zdrowiu posiedzą a ich dzieci mają lat 40 i nie
  • Odpowiedz
Ja mimo że odziedziczyłem spadek i w wieku 24 lat mam własny dom to nie wiem dlaczego miałbym być przeciwko ingerencji państwa w rynek nieruchomości. Bardziej się boję o to czy taka ingerencja byłaby przemyślana xD


@USER_303: Tu jest problem. Nie masz nic przeciwko ingerencji, bo już masz swój dom i #!$%@? cię jak ta ingerencja #!$%@? rynek.
  • Odpowiedz
@USER_303: chyba problemem większym jest jak ingerować bo nawet jak ktoś do mnie tego przekonuje to rzuca głupie pomysły. Nie wystarczy rzucać socjalistyczne populizmy typu niech biedni dobiorą się do bogatych
  • Odpowiedz