Wpis z mikrobloga

Cześć, trafiła się okazja kupić działkę od rolnika za male pieniądze nad jeziorem. Są to nieużytki rolne, wiecie może czy jest szansa na budowę tam małego domku letniskowego 35 mkw. ? Miejsce kusi na mały domek letniskowy z dała od cywilizacji.
#nieruchomosci #dzialka #budowadomu
  • 14
  • Odpowiedz
@Mbaa: mpzp określa przeznaczenie gruntów to co mówisz to jest klasyfikacja gruntów, musisz poszukać dokumentu miejscowego planu dla twojej gminy, grunty pod stawami IV klasa czyli lipa generalnie
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@statystyczny_yt: Ok, a możesz podpowiedzieć gdzie znaleźć plan zagospodarowania. Sprzedający mówi ze na pewno nie będzie tam się dało nic wybudować na stałe, prąd podobno będzie w tym roku. Ma to być weekendowa działka, ale jeśli ma być problem nawet z postawieniem altanki 30 mkw to szkoda tych 40k na to.
@gothic-fiut-kruka co masz na myśli :)
  • Odpowiedz
@Mbaa: jak nie umiesz skorzystać z google, żeby ogarnąć takie podstawy jak MPZP, to nie bierz się za zakup. Wszystko mógłbyś wygooglować, ale chcesz, żeby inni to robili za Ciebie. Jak chcesz postawić domek letniskowy na działce, która nie jest budowlana?
  • Odpowiedz
@Mbaa: chłopie, to nie jest wiedza tajemna, tak trudno wpisać ci w Google „miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Kozia Wólka” i „na jakich działkach mogę stawiać domek letniskowy”? To już jest analfabetyzm wtórny. Ja bym ci napisał, ale nie chce mi się poświęcac 30 minut randomowi za darmo - ja mam marnować swój czas, bo tobie się nie chce poświęcić swojego dla swojej korzyści. Nice ( ͡º ͜ʖ͡º
  • Odpowiedz
@Mbaa jak ci rolnik gada że nic się tam postawić nie da to widać że typowy rolnik co nic nie czytał od 20 lat, domek do 70m^2 na zgłoszenie postawisz bez problemu tylko mu tego nie mów bo poczuje pieniądz i sprzeda za więcej
  • Odpowiedz