Wpis z mikrobloga

  • 0
@typeczek: wątpię, ale kto wie ( ͡° ͜ʖ ͡°) na pewno będzie więcej grać. Widać też, że nabiera pewności w grze.
I wcześniejsze pogłoski o transferze Kiwiora już są nieaktualne.
Piłkarz, który moze zagrać na boku i środku obrony to dla nich skarb.
  • Odpowiedz
@KSHMR od początku go broniłem i wykłócałem się z ekspertami na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nie4tzsche4 czemu wątpisz? Arsenal ma najlepszy okres w całym sezonie i Kiwior ma w tym swój udział. Arteta nie ma ulubieńców, grają ci co na to zasługują. Jak wróci Timber to moim zdaniem Zinchenko będzie 3 w hierarchii na tej pozycji.
  • Odpowiedz
  • 0
@typeczek: bo Zinchenko to zupełnie inny typ zawodnika. On śmiało może grać też jako pomocnik. Więc ciężko stwierdzić jaki styl będzie preferował Arteta.
Co do Timbera to ciężko stwierdzić jak będzie wyglądać po prawie roku kontuzji, może się okazać, że na swój wcześniejszy poziom już nie wróci
  • Odpowiedz
@typeczek arteta nie ma ulubieńców? No kilku ma jak nie patrzeć, co do kiwiora owszem zmienili sposób gry i zatrybiło myślę że white lepiej wchodzi do pomocy jak zini jak ktos wyzej napisal a kiwior w defensywie jest zdecydowanie lepszy od Ukraińca. Co nie zmienia faktu że gdy Timber wróci do pełni sił to raczej wygryzie Kubę ze składu szybko
  • Odpowiedz