Wpis z mikrobloga

Pojawiły się czarne linie na ekranie mojego MacBooka Pro 14 z 2023 roku. Jako że jest na gwarancji to wysłałem go do iSpot. Dziś wrócił po naprawie (wymiana wyświetlacza wraz z czujnikiem kąta). Od razu po wyciągnięciu z pudełka nie chciał się włączyć (zdziwiło mnie to bo przed serwisem jak go pakowałem miał baterie na poziomie 80% naładowania), po podłączeniu pod zasilacz od razu się uruchomił. Jednak bateria ma krzyżyk i napis że zalecany serwis i ma 1% naładowania i nie ładuje się. Wyłączyłem go zostawiłem pod zasilaczem na dwie godziny. Jednak po włączeniu dalej taka sama sytuacja i bateria w ogóle się nie naładowała - dalej 1%... Co ciekawe jak wchodzę w informacje o baterii to nie ma żadnych (porobiłem sobie zdjęcia przed wysłaniem na serwis).
Poniżej w komentarzach zdjęcia.
#macbook #apple #macos
Login_login - Pojawiły się czarne linie na ekranie mojego MacBooka Pro 14 z 2023 roku...

źródło: 1000027966

Pobierz
  • 4
@Login_login nauczka na przyszłość aby nie oddawać nic do serwisu iSpot. Twoją baterię pewnie sprzedali i dali Ci chińczyka. Nie Ty pierwszy i nie ostatni. Odezwij się do nich może coś zrobią z tym, jak nie pomoże to pisz do supportu Apple na Twiterze. Graj debila, czyli Ty nie wiesz o co chodzi, oddałeś i taki Ci oddali niech rozwiązują problem. A na przyszłość dzwoń do Apple i oddawaj na gwarancję do