Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam dziwne rozkminy na temat związków. Znalezienie chłopa teraz jest dla mnie bardzo łatwe bo jestem młoda, szczupła i dosyć atrakcyjna więc praktycznie każdy jest zainteresowany. Ciagle mam myśli co jeśli bym nie była? Życko jest niepewne można zachować mieć wypadek czy po prostu się zestarzeć skąd mieć pewność że chłop zostałby ze mną? Zależy mi na związku na całe życie . Mam wrażenie, że teraz każdy mocno patrzy na wygląd bo przyciąga ładna buzia na apce randkowej. Zanim pojawią się głosy, że pewnie głównie kieruje się fizycznością no to nie bo dla mnie najistotniejsze są kompatybilność charakterów oraz flow w rozmowie. #logikarozowychpaskow #zwiazki #milosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
@mirko_anonim nie rozumiem czemu opierasz cały sens i istnienie związków pod wygląd. W związku jest wiele innych aspektów do dogrania i dogadania przez co często urodą innych mimo że przyciąga wzrok to nie zachęca wystarczająco by zmienić partnera/partnerke. Popracuj nad związkiem od strony od strony komunikacji, wsparcia, wspólnych celów, bliskości emocjonalnej to nie będziesz się musiała martwić że się zestarzejesz i partner Cię zostawi dla młodszej i ładniejszej. Co do ciężkiej choroby