Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Straszne ruchanie ludzi na kasę. Przecież to piwo powinno kosztować 5 zł w maksie.


@BornToDie69: Nie przesadzaj, 5 zł to jednak trochę za mało za tego typu piwo, ale śmiem twierdzić, że w tej 7-8-ce spokojnie mogliby się zmieścić w większość. Problem jest taki, że zaraz też gdyby obniżyli ceny oburzyłaby się pewna część beer geeków, że co to ma być i zbyt tanie i przerzuciłaby się na inne. Bo duża
Ja piję i koncerniaki i krafty, nie mam problemu żeby wypić atak chmielu a zaraz po nim argusa mocnego


@SzycheU: Mam bardzo podobnie, chociaż co do ataku chmielu nie uważam go szczerze za jakieś wybitne piwo tak jak wiele osób się zachwyca. Czy krafty oferują aż tak sporo smaku? Nie powiedziałbym wcale, bardziej, że krafty są trochę jak chipsy często jest tak, że kilka piw smakujących tak samo ma różne opakowania.
@Cztero0404: Oferują - koncerniaki to głównie lagery z prawie zerową goryczką, bieda pilsy, piwa z sokiem i aromatami oraz podróbki piw pszenicznych.
Lubię sobie #!$%@? dobra ipke z konkret goryczą i żywicznym aromatem, lubię fajnego pilsa poniżej 5%.
@Vadzior O kurła XDDDD

Znawcy się zesrali w komciach xD

Piwa w cenach wręcz dumpingowych, ale PIWO MAX 7ZL!
XDDDDDDD

@Cztero0404

Czy krafty oferują aż tak sporo smaku? Nie powiedziałbym wcale, bardziej, że krafty są trochę jak chipsy często jest tak, że kilka piw smakujących tak samo ma różne opakowania.


Co ja czytam ( ͡º ͜ʖ͡º)

Atak Chmielu xD słaba West Coast IPA będąca na rynku dobre
kurczakos1 - @Vadzior O kurła XDDDD

Znawcy się zesrali w komciach xD

Piwa w cenach ...

źródło: temp_file4744240945575805837

Pobierz
Atak Chmielu xD słaba West Coast IPA będąca na rynku dobre 13lat jako porównanie, kurła XDDDDDD


@kurczakos1: Może dla tego użyłem akurat tego dla porównania, że bardzo wiele osób się tym zachwyca i kiedy to krytykujesz wręcz uznają to za zbrodnię. Dla mnie to ma posmak spirytusu jak najtańsze beczkowe mocne, no ale wiadomo ja nie jestem beer geekiem nie masturbuje się do piwa tylko dla tego, że zdobędzie ono jakieś
@Cztero0404: atak chmielu to ipa w starym stylu, no 10 lat temu jak nie było nic innego na rynku to może i było czymś wyróżniającym się, innym. Nikt się tym nie jara teraz, piwo zostało w ofercie pinty jako podstawka pewnie z sentymentu. Wzięcie ma bo jak ktoś nie pije kraftów to rozpoznaje tą nazwę. Na Untappd średnia 3,55 więc mocno przeciętna, nie zachęcająca. Ja tam żadnego spirytusu nie czuje, po