Wpis z mikrobloga

czy macie tak że budzicie się i myślicie sobie kuuuuurwa dlaczego ja nie jestem rajsejcian? gdybym był/a rajsejcian to bym napisał/a #!$%@? wpisowe ARCYDZIEŁO no bo wyobraźcie sobie taką rajsejcian ooo dzień dobry jestem rajsejcian, codziennie wstaje ide wziąć prysznic, lub nie, bo byłam pod prysznicem wczoraj wieczorem żeby maksymalnie skonfudować ludzi którzy myją się tylko rano albo wieczorem i robią z tego internetową wojenke, bo nie mam z tego żadnych pozytywów, a moje rozwiązanie łączy wszystkie negatywy mycia się rano i wieczorem. czasami w ogóle jak tracę poczucie czasu bo mi się sen rozjeżdża to nie wiem nawet czy przypadkiem nie biore prysznica zawsze rano albo zawsze wieczorem albo czy w ogóle biore bo sama siebie konfuduje, no ale jak już mi się sen rozjeżdża to czasami kimam sobie szybką dwu do dwunastogodzinną drzemkę na kanapie i wtedy kot po mnie skacze bo mnie #!$%@? nienawidzi, a tak w ogóle to kiedyś byłam na wystawie kotów i tam były takie ładne koty, ale nie były ładniejsze od mojego kota, no żartuje, nigdy nie byłam na wystawie kotów, sama jestem wystawowym kotem he he no ale te kocie mamy to są też walnięte, tzn ja też jestem walnięta, no ja to w ogóle jestem walnięta, mam często opinie które dotyczą walniętych ludzi, np. znana jestem ze swojej opinii o supermanie i optimusie prime'ie, żartowałam, często to przypominam ludziom ale nikt mnie z tego powodu rozpoznaje, a jak już jesteśmy przy transformersach to he he fani mojej osobowości wiedzą co nieco o mnie no i o transformerach hehe też mam opinie, no ale jak to rajsejcian pytacie, srasz we własne gniazdo? a ja na to: a no tak troche, zależy bo opinie o transformerach to takie troche filozoficzna królicza nora i nie da się tego ogarnąć na trzeźwo, a piłam ostatnio chyba na sylwka, mówie wam co to była za przygoda, a w sumie to nie była bo nie wypiłam całej mojej buteleczki alkoholu co się w sumie nie pamiętam kiedy zdarzyło chyba nigdy, a tak w ogóle to bd miała niedługo swój juniwersiti arc w wieku 28 lat ide na studia dzienne także ten, będę miała w grupie gimbusów i jak będą do mnie mówili babciu to się #!$%@?, ale będę sobie wypełniała mojego bento boksa takimi pysznościami i w ogóle będę codziennie poświęcała kilka godzin na zrobienie bento no hehe akurat a ja na to zobaczycie i będę się zdrowo odżywiać i w ogóle będę socjalną, dynamiczną wygrywką i z każdym będę zbijać pione i w ogóle udawać że nie wiem co to wykop
  • 8