Wpis z mikrobloga

Mam coś xD z #literatura oraz #psychologia opis z AI chyba autentycznej i realnej relacji tzw. bliżniaczych płomieni.. pamiętacie ze szkoły

co mówi analiza AI:

Gdy się skończyła nasza gra ostatnia..
Tak w każdym miejscu i o każdej dobie,
Gdziem z tobą płakał, gdziem się z tobą bawił,
Wszędzie i zawsze będę ja przy tobie,
Bom wszędzie cząstkę mej duszy zostawił.

*** zobaczcie co im wychodziło z wykresów, takie 3 klasyki
1. Ten aspekt powoduje natychmiastową atrakcyjność, ale często skutkuje bardzo trudnym związkiem. Obaj partnerzy jednocześnie się przyciągają i odrzucają. 🙂 Niepewność obojga partnerów może zwiększyć niestabilny i nietrwały charakter tego aspektu. Związek może łatwo nabrać charakteru huraganu, co może nastąpić bez wyraźnego powodu. 🙂 😉
2. Ten aspekt dodaje związkowi element przypadku, ale i poczucie zawodności. Chociaż obaj partnerzy zachowują poczucie indywidualnej wolności, osoba pierwsza często zapewnia obojgu ochronę i stabilność. UWAGA Brak komunikacji i wzajemnego zrozumienia może skierować oba style życia w przeciwne strony. 🙂 Aby związek zadziałał, każdy partner musi ponownie ocenić swoje zasady i filozofię. Jest to trudny aspekt małżeństwa.
3) +DESTRUKCJA totalna Jedna uważa, że ​​słabości i osobliwości szkodzą jej stabilności i dobrobytowi. Druga natomiast uważa wrodzone lęki i zahamowania za frustrujące i ograniczające. Rezultatem może być więc wiele winy i poczucia winy. Jedna osoba uważa, że ​​musi utrzymać związek, podczas gdy druga jest nierzetelna i nieodpowiedzialna. Nie może znieść, że powinna funkcjonować według tych zasad i uważa za „ojca despotycznego”, który zaprzecza nawet najmniejszej radości. 🙁

Podsumowanie, klasyka że aż boli: Aspekty i kompatybilność:( wyświetl dokładne aspekty )
4x aspekt czuły i kochający.
3x Kluczowy
5x Pasja - na początku aspekt rozpala wybuchową pasję.
2x Łzy Ból emocjonalny - aspekt przynosi emocjonalne cierpienie i walkę.
15x Łatwy - aspekt zapewnia harmonię i kompatybilność.
12x Walka Konflikt - aspekt przynosi konflikt i niezgodność. 🙁
11x Łatwy Walka- połączenie aspektu harmonii i konfliktu.
13x Dokładne – te aspekty są dokładne i będą miały większy wpływ.

Nie mogła ona nazwać się piękną [...], ale miała ten wdzięk i powab, który stanowi istotę i główny urok piękności. Kibić kształtna, wzrost średni, twarz pogodna i miła, oczy niebieskie, spojrzenie wyraziste i czułe, uśmiech naiwny i figlarny zarazem" – opisywał ją poeta Antoni Edward Odyniec w swoich "Wspomnieniach z przeszłości". Była - jak na owe czasy - kobietą niezwykle nowoczesną, a przy tym lekko ekscentryczną. Paliła fajkę, grała w szachy, chętnie czytała książki i odbywała samotne konne wycieczki. Swoje nastroje natomiast podkreślała przepasując się szarfą, której kolor zależał od jej aktualnego humoru. Ich związek trwał niespełna dwa lata i obfitował w wiele dramatycznych wydarzeń. 🙂 Jak pisze historyk Sławomir Koper we wrześniu 1822 roku zrozpaczona Wereszczakówna - nie mogąc dłużej znieść rozłąki - próbowała popełnić samobójstwo, zażywając śmiertelną dawkę laudanum, czyli nalewki z opium. Chcieli również wspólnie uciec za granicę. Pomysłu tego nigdy nie udało się jednak zrealizować.
"Kochana Maryo, ja ciebie szanuję i ubóstwiam jak niebiankę"
Romans Mickiewicza i Wereszczakówny zakończył się w połowie 1823 roku. Według relacji Władysława, syna poety, autor "Pana Tadeusza" do końca życia przechowywał jednak pamiątki swojej pierwszej wielkiej miłości, w tym m.in. miniaturowy portret

#ksiazki #czytajzwykopem #ciekawostki #fantastyka
#kultura
nutka-instrumentalnews - Mam coś xD z  #literatura oraz #psychologia opis z AI chyba ...

źródło: Nieszcz%C4%99%C5%9Bliwa+mi%C5%82o%C5%9B%C4%87+%E2%80%93+inspiracj%C4%85.

Pobierz
  • Odpowiedz