Wpis z mikrobloga

Mam zamiar zrobić sobie wycieczkę po całym świecie. Chciałbym na pasku zegarka uwiecznić jakieś rysunki z momentów, które najbardziej zapadną mi w pamięć.

Czy spotkał się już ktoś z was - z customizacją paska? rysowaniu po nim?
Pewnie mało kto się tym zajmuje. Wiecie może czym to zrobić, aby było trwałe i niezmywalne po dłuższym czasie?
Jaki materiał paska wybrać? myślałem nad grawerowaniem bransoletki także. Ale nie wiem. Co wy na to eksperci odp wazne

#zegarki
q.....E - Mam zamiar zrobić sobie wycieczkę po całym świecie. Chciałbym na pasku zega...

źródło: b_pol_pl_pacific-w80-1-czarny-22mm-7649_4

Pobierz
  • 9
@quesadillaJEDZENIE: możesz sobie poszukać hasła na instagramie: marquage - malowanie na skórze. U nas w Polsce to jakaś dziewczyna robiła głównie na butach customowych i chyba jest to dość trwałe - ale nie pamiętam jej konta. Firmy customizujące buty poszukaj to coś pewnie znajdziesz. No i IMO pasek od zegarka będzie zdecydowanie za mały żeby coś sensownego pomalować.
wredny_bombelek - @quesadillaJEDZENIE: możesz sobie poszukać hasła na instagramie: ma...

źródło: marquagee

Pobierz
@quesadillaJEDZENIE Jeśli chodzi o materiał paska, to skóra będzie najgorszym materiałem, bo się dość szybko niszczy, a piszesz, że masz zamiar potem nosić codziennie. Na NATO niczego nie narysujesz. Pozostaje guma i stal. W stali najlepiej byłoby grawerować. Na gumie narysujesz nawet długopisem, ale trwałość paska... No cóż...
Ogólnie, to nie spotkałem się z czymś takim, więc to co wyżej to tylko moje luźne przemyślenia.
@quesadillaJEDZENIE: jak skórzany pasek to można wytłoczyć, ale trzeba by było mieć jakiś customowy stempel by było czym odbić. Są kolesie co robią takie rzeczy. Tylko to nadal rzecz użytkowa i delikatny materiał - więc pasek w końcu się zniszczy. Druga opcja to jakaś stalowa bransoleta i robota grawera ale średnio widzę to by na ogniwach zmieścić coś sensownie.