Wpis z mikrobloga

(Medyczna M, a policja) Planuje zaczac leczenie powyzszym
medykamentem, sporo czytam o tym na internecie i nasuwa mi sie kilka pytan. W artykutach napisane jest, ze w razie kontroli policji trzeba posiadad przy sobie: zaswiadczenie o leczeniu danym produktem,
fakture wystawiona na imie i nazwisko, paragony itp.
Teraz tak, przy e-recepcie nie ma szans na zaswiadczenie o leczeniu poniewaz fizycznie nie
bytem u lekarza. Zalezy mi na catkowitym i 100% bezpieczenstwie podczas takowej kontroli. Gdzie
mam sie udac? Jakies zielone przychodnie sa w miastach? Jak to zatatwic zeby byto wszystko
catkowicie legalnie?
#medyczna #zdrowie #policja #apteka #psychiatria #marihuana
  • 10
@SmazoneCukierki: weź sobie ogarnij receptę na np. greendoctor to dostaniesz zaświadczenie oraz w aptece weź receptę imienną żeby lek był przypisany do twojego nazwiska i pamiętaj, że jak Cię złapią za kółkiem to nawet po kilku dniach wyjdzie thc na teście i masz przeje... nie ważne że jarałeś 5 dni temu jak masz thc we krwi to będziesz miał kłopoty.
@SmazoneCukierki: możesz poprosić na wizycie o oświadczenie ale powinieneś dostać na email razem z receptą ale poproś na wszelki wypadek. lekarz Ci dobierze odmianę zależną od twoich potrzeb ale możesz go poprosić o jakąś konkretną, argumentując że chciałbyś np. indicę s-lab 18%, bo chcesz odmianę relaksująca i taka akurat jest w aptece (zadzwoń wcześniej do aptek i spytaj co jest dostępne)
<czyli to by się pewnie wiązało z przewiezieniem na dołek, a średnio mi się chce siedzieć 24 w Zawierciu i dawać im telefon do niepotrzebnej analizy>

@SmazoneCukierki
Nie no, zaświadczenie nie ma żadnej mocy prawnej. Recepta jest takim zaświadczeniem. Zatrzymaniem w PDoZ by się to raczej nie skończyło bo policjanci wiedzą, że ta sprawa to pewna wygrana w sprawie o nieuzasadnione zatrzymanie i odszkodowanie a dla nich pewnie postępowanie.

Najwięcej co mogą