Wpis z mikrobloga

Kanał "Nie Wiem Ale Się Dowiem" zrobił wywiad z dziewczyną która wystąpiła jako dziecko w 2007 w programie Superniania. Przez to jak TVN przedstawiło ją w dzieciństwie(bardzo negatywnym świetle), miała bardzo dużo problemów których efekty odczuwa do dzisiaj. Musiała leczyć się psychiatrycznie, miała myśli samobójcze. Dodatkowo jej rodzice się rozwiedli krótko po tym programie. Tak o to w imię oglądalności, TVN zniszczył dzieciństwo człowieka. Ciekawe czy tylko tej jednej osoby. Dzisiaj robią programy w których Ewa Chodakowska z Joanną Krupa dają rady związkom jak żyć. Laski totalnie bez wiedzy, które same by nie pokazał swojego prywatnego życia. O tym też NWASD zrobił program ale TVN im zagroził i musieli zdjąć film.
https://youtu.be/FZd3YHOMFKc

#tvn #pieklokobiet #dzieci #pieklodzieci #polska
nacjoziom - Kanał "Nie Wiem Ale Się Dowiem" zrobił wywiad z dziewczyną która wystąpił...

źródło: tvnNWASD

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@nacjoziom: czy to ta Superniania od której własne dzieci uciekły? Kierować się jej radami odnośnie wychowania dziecka to jak słuchać rad księdza odnośnie związków.
  • Odpowiedz
@Bonwerkz: ale uciekły przed Supernianią czy po? Bo jak długo po, to skąd ludzie mogli wiedzieć?

*nie pamiętam jak tam wyglądał ten program Superniania jak coś, więc nie wiem czy na tej podstawie można ocenić
  • Odpowiedz
@sebusik: nie pamiętam detali ale pamiętam, że już podczas transmisji odcinków jej własne dzieci nie chciały mieć z nią kontaktu. Natomiast sam program spotykał się z ciągłą krytyką.
  • Odpowiedz
@nacjoziom: Jak byłem małym dzieckiem to czułem, ze cos jest nie tak w pokazywaniu w tv gołych dzieci, ich płaczu, najgorszych sytuacji, traum. A tutaj niby psycholog dorosła baba Zawadzka + cala produkcja nie wiedzieli i nikt na to nie wpadł. Hit.
  • Odpowiedz
@nacjoziom: jeŝli rodzice decydują się na rozwiązywanie problemów z dzieckiem w tefauenie, to sorry, ale to nie w programie leży problem, tylko w rodzicach. Rozsądny człowiek idzie na terapie jak już nie radzi sobie z żoną/mężem/dzieckiem, a nie do ogólnopolskiej tv. A Róża tez ma problem ze zrozumieniem rzeczywistości, skoro obwinia komercyjną stacje, ktorej glownym celem jest zarabianie chajsu... do rodzicow pretensje
  • Odpowiedz
Przez to jak TVN przedstawiło ją w dzieciństwie(bardzo negatywnym świetle), miała bardzo dużo problemów których efekty odczuwa do dzisiaj. Musiała leczyć się psychiatrycznie, miała myśli samobójcze.


@nacjoziom: Oczywiście nie neguję ani słowa tej dziewczyny bo ona wie najlepiej co czuje, ale po pierwsze to co napisałeś to problemy nie tylko dzieci które wystąpiły w TVN, a po drugie większość problemów z którymi się spotkała też występuje u osób które "kariery" w
  • Odpowiedz
@Bonwerkz: karygodne jest obnażanie z prywatności dzieci, ale jeden jedyny plus programu, to zmiana w głowach widzów kary z klapsa na karnego jeżyka. Nadal zło, ale mniejsze. Teraz taki program byłby pod ostrzałem krytyki za samą ideę kar i nagród.
  • Odpowiedz