Wpis z mikrobloga

  • 32
@pimpirimpi znam twój ból. Kiedyś jadłem sporo „ostrych” (dla mnie, po prostu lekko pikantne dla innych), ale teraz mam problemy z ich trawieniem, więc wszystko musi być łagodne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: Ja mam tak samo. To mięso po prostu najczęściej jest strasznie nijakie, zwłaszcza w porównaniu do jakiegoś dobrego kurczaka. Czasem się zdarza, że jest spoko doprawiony kebab, ale to loteria.
  • Odpowiedz
@Ka4az #!$%@? czy my wszyscy z wiekiem mamy problemy z układem trawiennym?

Zbliżam się do 30 i lubiłem sobie jebnąć ostre curry japońskie czy kebsika mieszanego czy jakaś ostra zupkę chińską raz na kilka miesięcy.

Teraz jak zjem coś ostrego to ból jakby mnie cięli żywcem i jeszcze refluks ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@GajuPrzegryw dokładnie tak jest XD ja miałem problemy z żołądkiem przez bakterie, ale teraz jak wyleczyłem to nawet nie mam ochoty na ostre/specyficzne jedzenie, bo mnie boli przed i po ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GajuPrzegryw: w regionach gdzie ostre jedzenie jest tradycyjne nie wali się alkoholu na umur, zazwyczaj nie spożywa się go wcale, bo tak jak ty i koledzy mieli by #!$%@? bebychy i pieczące odbyty ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz