Wpis z mikrobloga

#mecz pytanko do kibiców Barcelony, dlaczego wy w ogóle się jeszcze produkujecie przy wątkach o Realu? To już nie jest wasz najwiekszy rywal, teraz powinniście swoją agresję 60 kilogramowych szczurków z piwnicy wylewać na jakieś Bilbao czy inne Sociedad bo to są aktualnie wasi najwięksi rywale w lidze.
  • 14
  • Odpowiedz
@Bielawski: Może dlatego, że to tag mecz nie real madryt?

agresję 60 kilogramowych szczurków z piwnicy

odważna teza - szczególnie jak na zagorzałego fana famemma, to bardziej opis fanów takiej wyszukanej rozrywki ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Bielawski: szczególnie jak tutaj madryciarze komentują każdy mecz Barcelony, odwróć się za siebie madryciarzu, ta słaba, zbankrutowana Barcelona jest mistrzem, ale udawaj sobie, że wcale nie jest rywalem Realu
nie ma śmieszniejszych kibiców realu niż ci próbujący umniejszać Barcelonie
  • Odpowiedz
@Bielawski: mnie tylko śmieszy jak najlepiej zarządzany klub na świecie który miał zwycięzcę złotej piłki w składzie mógł przegrać ligę z bieda klubem który był w najgorszym swoim okresie z którego odszedł najlepszy zawodnik w historii futbolu a w jego miejsce ściągnęli polskiego drewniaka xd hihihi
  • Odpowiedz
  • 0
@imnotnorm ale ja nie umniejszam Barcelonie, po prostu o was zapomnialem, przypominam sobie o istnieniu tego klubu tylko jak dostajecie łomot w klasyku a Denzel ośmiesza się z każdą kolejną konferencja.
Bo co miałbym o was napisać? Że was Belli ośmieszył na Spotify Premium Arenie na oczach Stonesów czy że Pezet był przez 2 minuty na którymś z banerów? Nic więcej w tej lidze nie zrobiliście, a Real robi z was
  • Odpowiedz
  • 0
@Tobyyy mnie za to śmieszy, jak klub mając GOATA w swoim składzie kompromitował się z randomową Romą w lidze mistrzów a w tym samym czasie klub bez GOATA w składzie robił lige mistrzów jedna po drugiej, możemy żyć historią, ale po co. Nie chciałem się już nad wami aż tak znęcać, ale skoro zacząłeś to możemy się policytowac, nie ma problemu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Bielawski: kompromitacja to była z PSG czy z Bayernem, dwumeczu 4:4 nigdy bym nie nazwał kompromitacją xD trafiły na siebie równe drużyny i tyle, jedni wykorzystali lepiej atut własnego boiska od drugich. A ta "randomowa" Roma #!$%@?łaby dupą ostatnią Rome "GOATa" Jose ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@Tobyyy no nie wiem, jak Real nie mógł przełamać klątwy 1/8 lm i dostawał w ciry od Lyonu przed erą Cristiano to dla mnie to było żenujące, nie przystajace tak wielkiemu klubowi. W klubie tez o tym otwarcie mowili. Ale to jest ta różnica w Realu nie ma miejscu na bylejakosc, a w Barcelonie uważacie ze Manolas wywalający was z ćwierćfinału ligi mistrzów ze skacowanym Naingolanem w składzie to w sumie
  • Odpowiedz
  • 0
@angelofdeath007 przypomniałem sobie o tobie mireczku, to już te punkty odrobiliście czy jeszcze czekać aż ta potężna maszyna przyjedzie na Bernabeu i wtedy zacznie odrabiać? Bo trochę się boję
  • Odpowiedz
@Bielawski: Taaa przypomniałeś sobie xD z #!$%@? w ręku oglądałeś mecz aby tylko wrócić tutaj i napisać ( ͡° ͜ʖ ͡°) no niestety dzisiaj się nie udało ale na kartoflisku w madrycie już na pewno się uda jak za dawnych lat
  • Odpowiedz
  • 0
@angelofdeath007 uda to wy rozłożycie co najwyzej jak was Bellingham znowu rozwalcuje XD

Ps. Meczu obejrzalem z 15 minut łącznie, bo przy takiej paździerzy jaka zafundował denzelball wiedziałem że to się skończy jakimś max 1:0 i odpaliłem prawdziwy hit pilkarski jaki zafundowali makaroniarze.
  • Odpowiedz