Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać, za szybko to szczęście przybyło. W czwartek wieczorem wyjechał mój spokojny wspokator a dzisiaj już przywieźli Rumuna Xdd Na wstępie 4 walizki z czego połowa to garnki. Na zdjęciu widać tylko część bagaży, resztą zajął szafę. Wybaczę mu że #!$%@? bo podróż długa, mam jednak nadzieję że ten zapach się nie utrzyma, heh. O tyle dobrze że narzekał na zimno a tutaj zakręcone grzejniki, właścicielowi szkoda pieniędzy. A tak poza tym zagadywały do mnie dwie Polki, obie przyjechały do jednego gościa, w sensie że obie będą spać w pokoju takiego przystojnego Czecha. Z wyglądu i głosu można by zasugerować że ćpunki. Odwracałem się od nich a te ciągle podchodziły(za blisko) pytając czy mam alkohol albo coś tam innego. Gdyby tylko tego Rumuna nie było i miałbym wino zrobiłbym nam grzańca czy coś... Tak naprawdę to nie, nawet w takiej aż zbyt łatwej sytuacji dalej #przegryw jestem(musiałbym się do nich uśmiechać itd.) pewnie by tylko ze mną wypiły i poszły we dwie do niego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#swstory #emigracja
SaintWykopek - #!$%@? mać, za szybko to szczęście przybyło. W czwartek wieczorem wyje...

źródło: temp_file6063457935435402617

Pobierz
  • 13